Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
08
prosince

Radim Vizváry: Mime on the Moon

Mime Prague

zpět na výpis akcí
 

Nová sólová inscenace mistra české pantomimy Radima Vizváryho.

Datum:08. 12. 23
Cena:390 Kč
Čas:19:00 - 20:30
Kategorie: kultura|divadla, ostatní zábava| poznání|

Představte si, že se ocitnete na Měsíci. Jste úplně sami a jediné, co máte k dispozici, je dalekohled, se kterým můžete pozorovat život na Zemi. A jde zde skutečně o pobyt mezi hvězdami? Co když je Měsíc metaforou vnitřního světa člověka, jenž má pocit, že se nachází mimo společnost? Odkudsi z okraje, zpovzdálí pozoruje a prožívá okolní dění.

Člověk s duší Pierota nahlíží na lidská zakolísání, společenské neduhy a příhody, přitom svůj pohled upíná k naději. Věří, že je ještě možné ledacos změnit k lepšímu, nebo aspoň zvrátit ztrátu citu a lidskosti. A proto skrze své tělo nechává promlouvat příběhy a události světa. Lidem se však nediví, neboť kdo by odolal pokušením svobody a vymoženostem dnešní doby?

Mime on the Moon je dílem, které čerpá z tradičních i moderních pantomimických děl. Svým autorským přístupem a novým způsobem ztvárnění včetně uvedení originálních etud Radim Vizváry vzdává hold svým předchůdcům a poetice pantomimického umění. Inscenace koncipovaná jako koncertní dílo těží z jeho bohatých tvůrčích zkušeností v oboru, osobitého herectví a techniky mimu. 

Švandovo divadlo
Tel: 604 969 724
Štefánikova 57
Praha 5, 150 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: