Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
27
května

Cibulka Open 2023

Nová Cibulka

zpět na výpis akcí
 

Cibulka Open přinese spoustu zábavy pro celou rodinu. Bude to na dlouhou dobu poslední akce na Cibulce než přijde ke slovu stavební technika.

Datum:27. 05. 23
Cena:Zdarma
Čas:14:00 - 22:00
Kategorie: kultura|koncerty, hudba zábava| zábava - ostatní, pro děti|

Minulý rok se to vydařilo, a proto vás i letos zveme na rodinný festival Cibulka Open! Děkujeme spoluorganizátorům a účinkujícím, že do toho jdou s námi 

Vstupné je zdarma, ale kdo by chtěl přispět na dobrou věc, může zamířit na  http://bit.ly/43mh34p a poslat, co je v jeho možnostech. 

Na místě se o atmosféru postarají kapely Vanua 2, Ondřej Ruml a Yvonne Sanchez ale také Zdravotní klaun, Zlatá rybka  Dobrovolnické centrum FN Motol a celý tým Nadace rodiny Vlčkových. Na místě bude ke koupi dobré jídlo a pití a o zábavu vašich malých ratolestí bude také postaráno. Už máte datum v kalendáři? 

Nová Cibulka
Tel:
U Cibulky 118/1
Praha 5, 150 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: