Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
21
září

Jablkobraní v sadu Na Krutci

Na Ovoce

zpět na výpis akcí
 
Tip

Ve středu 21. 9. 2022 zahájíme letošní Jablkobraní samosběrem ovoce v sadu Na Krutci na Praze 6, kde přivítáme všechny česače, sběrače a výletníky.

Začátek:21. 09. 22
Konec:24. 09. 22
Čas:12:00 - 18:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní, gastro| ostatní

Počínaje středečním polednem až do soboty 24.9. zde budou k dispozici žebříky, česáčky a další potřebné vybavení, které si zájemci o čerstvá jablka mohou za drobný poplatek vypůjčit. Každý taky bude mít příležitost svůj úlovek okamžitě proměnit na lahodný mošt... Není totiž nad to, nasbírat si a zpracovat ovoce vlastníma rukama!

Jablkobraní se uskuteční za podpory Magistrátu hl. m. Prahy, načesané ovoce je zdarma. Poznejte naše město jedlýma očima a objevujte ovocné oázy uprostřed Prahy! Těšíme se na vás, jste srdečně zváni.

Na Ovoce
Tel:
Jenerálka, Sad Na Krutci
Praha, 16000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: