Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
13
března

Kryštof: JenomPísničky - livestream

CityBee podporuje

zpět na výpis akcí
 

Připojte se k divadelnímu představení s písničkami v netradičním i původním pojetí, povídáním, kapelním vyprávěním a i s dotazy přímo od vás.

Datum:13. 03. 21
Cena:od 790 Kč
Čas:18:00 - 19:30
Kategorie: kultura|koncerty, hudba

Stále pro vás nemůžeme hrát naživo, užívat si jedinečné společné chvíle, které nám tak chybí. A tak jsme pro vás i pro nás připravili trochu radosti a potěšení v podobě on-line koncertu z divadla Domu kultury města Ostravy, kde jsme měli odstartovat turné JenomPísničky.

Připojte se v sobotu 13.3. 2021 od 18:00 k divadelnímu představení s písničkami v netradičním i původním pojetí, povídáním, kapelním vyprávěním a i s dotazy přímo od vás. Těšíme se na vás alespoň v této podobě, než si zase doopravdy společně zazpíváme!

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: