Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
01
listopadu

ONLINE: Peru - amazonská očista aneb 15 měsíců mezi ...

Kolem světa

zpět na výpis akcí
 

Jak jsem se vydala sama do amazonského pralesa hledat svého šamana aneb proces kompletní debordelizace těla, mysli a spirita.

Datum:01. 11. 20
Cena:od 50 Kč
Čas:20:00 - 22:00
Kategorie: poznání|fauna a flora, cestování

Chtěla jsem dokončit svůj proces transformace odblokování podvědomí a najít lék na atopický ekzém, který mne trápil 27 let. Samozřejmě součástí cestování měla být návštěva Machu Picchu a dalších míst této krásné země. Místo dokončení čehokoli jsem otevřela pro mě naprosto nový, neuvěřitelný svět magické a mocné přírody, šamanské cesty s kmenem Shipibo, Ayahuascy, a strávila několik měsíců v amazonském pralese se šamany a pak se každý rok vracela . Žádné Machu Picchu, žádné jezero Titicata – neviděla jsem nic, za to jsem hodně zažila.

VERONIKA MOTALOVÁ, alias Semei Jungle Vero:
Jsem světelná šamanka s kořeny v Lemurii a Avalonská kněžka. Zabývám se Posvátným šamanstvím a posvátným ženstvím. Také se zabývám kompletní debordelizací těla, mysli a duše pomocí posvátných amazonských rostlin. Jsem
držitelkou prostoru a průvodkyně energiemi. Na tuto cestu mě zavedl můj atopický ekzém, který mne trápil 27 let a nikdo mi nebyl schopný pomoct.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: