Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
16
října

Silačky: online projekce

Polský institut v Praze

zpět na výpis akcí
 

Online projekce polského filmu Silačky. Film je prezentován v rámci festivalu filmů Visegrádské čtyřky.

Začátek:16. 10. 20
Konec:18. 10. 20
Cena:Zdarma
Čas:18:00 - 23:59
Kategorie: kultura|kina

Do boje s koronavirem nasazujeme Silačky! Tento týden se měla v Maďarském institutu uskutečnit přehlídka současné filmové tvorby zemí V4, kterou měla zahájit projekce hraného dokumentu Silačky a beseda s režisérkou Martou Dzido. Přehlídka se sice konat nemůže, připravili jsme však pro vás online projekci filmu Silačky - film bude na internetu ke zhlédnutí během celého víkendu.

SILAČKY
(Siłaczki), Polsko, 2018, 70 min., rež. Marta Dzido, Piotr Śliwowski
Hrají: Maria Seweryn, Klara Bielawka, Marta Ojrzyńska
Hraný dokument je historicky prvním polským filmem o sufražetkách, které na přelomu 19. a 20. století bojovaly za práva žen. V té době Polsko na mapě Evropy neexistovalo, a mnoho lidí tyto aktivistky od jejich úsilí odrazovalo s tím, že teď je třeba bojovat za vlast. Ony si však nedokázaly představit nezávislé Polsko bez svobodných Polek…

Jak to funguje?
1/ Film bude na internetu ke zhlédnutí zdarma během celého víkendu, a to na základě odkazu, který zájemcům zašleme e-mailem.
2/ Odkaz bude aktivní v tomto termínu:
pátek 16. 10., 18:00 – neděle 18. 10., 24:00.
3/ Přihlašování na projekci:
Do pátku 16. října do 17:00 – pište na e-mail: program.praga@instytutpolski.org
V pátek před šestou hodinou Vám zašleme na Váš e-mail odkaz, ze kterého si budete moci film pustit kdykoli během víkendu.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: