Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
21
srpna

Seriálový maraton: SKAM

Kino Ponrepo

zpět na výpis akcí
 

Projekce nejzásadnějšího TV seriálu současnosti, který vznikl za mimořádně obtížných podmínek, ale přitom svojí kvalitou převyšuje většinu produkce.

Datum:21. 08. 20
Cena:Zdarma
Čas:20:00 - 23:59
Kategorie: kultura|kina

Skam / Julie Andem / Norsko 2015, 1. série / 11 × 20 min.

Osudy dospívajících studentů střední norské školy sledujete díky dějové lince konkrétních párů. S ní se za velkého přispění aktivit na sociálních sítích prolínají příběhy členů party. Noora, Sana a ostatní se připravují na v Oslu známý Russ – slavnost norských maturantů, kdy všichni nosí stejnokroje a bouřlivě oslavují. Hledání sama sebe, přátelství, sexuality i pohledu na svět nebylo nikdy tak reálné jako v tomhle seriálu. Skam zaznamenal úspěch po celém světě jako jedna z nejoriginálnějších sérií pro mladé.

Kino Ponrepo
Tel: 226211866
Bartolomějská 291/11
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: