Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
01
července

Procházka s Romanem na téma prostituce, drogy a krádeže

Pragulic - Poznej Prahu jinak!

zpět na výpis akcí
 

Roman je milovník módy, žije pod mostem ve stanu a i přesto, že si prošel cestou děcáku, drog a prostituce, je to ten největší srandista a miláček.

Datum:01. 07. 20
Cena:250 Kč
Čas:18:00 - 20:00
Kategorie: poznání|po praze

Prostituce, krádeže, drogy. O tom všem ví Roman své. Nechte se vzít na noční procházku nechvalně známých míst a dopravních uzlů kolem nádraží, kde se spí, fetuje, gemblí a šmelí. Potkáte místní osobnosti ulice a zajdete k Romanovi "domů" do stanu. Děsíte se? Není proč, pro mnoho lidí je tohle normální život. Roman je ten nejmilejší průvodce, který by se pro druhé rozdal a rád vám zodpoví všechny otázky, na které jste se vždycky báli zeptat. Součástí prohlídky může být i návštěva videokabinek, více informací naleznete na našem webu.

Na procházku s Romanem můžete vyrazit každou středu a sobotu. V případě skupinové vstupenky si můžete zvolit individuální termín mimo jeho pravidelné prohlídky (při skupině 5 osob zůstává vstupné stejné jako v případě prohlídky pro jednotlivce).

https://pragulic.cz/tour/roman/

Vstupné: 250 Kč (180 Kč - snížené pro studenty a seniory)

Rodinné vstupné: 700 Kč (2 dospělí a 2 děti)

Skupinové vstupné: 1 250 Kč (1 - 5 osob), 3 500 Kč (6 - 15 osob), 5 000 Kč (16 - 25 osob)

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: