Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

A je to tady! Startup Festival - první startupová událost svého typu v Praze. 

Datum:11. 05. 16
Cena:Zdarma
Čas:09:00 - 18:00
Kategorie: poznání|ostatní

Svět startupů je specifický a stojí zato více do něj proniknout. Inovativní nápady, píle, vytrvalost, pevná vůle a trocha štěstí natrefit ve správnou chvíli na správné lidi jsou atributy pro úspěšný business. Právě proto je hlavní myšlenkou Startup Festivalu propojovat aktivní nadšence s nadějnými projekty, nabídnout jim tak práci ve startupu jako alternativu korporace a inspirovat k podnikání vlastnímu.

✤ Hlavní program – VÝSTAVA STARTUPŮ ✤ 
Bude probíhat v prostoru Atria Rajské budovy. 
Akce je určena pro startupy, které plánují rozšíření svého týmu a zároveň chtějí o svém projektu dál vědět do světa. Navštivte nadějné průkopníky na zaběhlých či nově vznikajících trzích, i vy se můžete stát jejich součástí.

✤ Doprovodný program – PŘEDNÁŠKY, WORKSHOPY, KONZULTACE ✤ 
Inspiraci v dalším programu naleznete v učebnách Rajské budovy a v přednáškové aule RB 101. 
Připravujeme pro vás diskuzní panel o financování startupů, chytlavé workshopy, odborné konzultace a dál pracujeme na vyšperkování programu. Už dnes vám však můžeme zaručit, že se zde setkáte se startupovými nadšenci i již otrkanými (dobře známými) podnikateli a firmami. 

✤ Jak se můžu aktivně účastnit? ✤
→ Přijďte ve středu 11. 5. rozšířit své obzory o startupové scéně.
→ Připravujeme registrace na individuální konzultace a další přednášky a workshopy.
→ Máte startup či rozjíždíte podnikání a přemýšlíte o účasti? Není nic jednoduššího se nám ozvat na libor.uhlik@vse.cz a vyladíme jak se zapojit.

Akci připravuje xPORT VŠE Business Accelerator ve spolupráci s StartupJobs, PointOne, InovaJet, Node5, Impact Hub, J&T Ventures, Vodafone Nápad roku, StartupYard.

Rajská budova, VŠE
Tel:
náměstí Winstona Churchilla
Praha 3, 13000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na adventní trhy, mikulášský bál, vánoční piknik, výstavu moderního umění, na promítání dokumentů nebo poradíme, kde si zadarmo zabruslit. Výběr akcí, kam se dostanete grátis, na každý den!

Doporučujeme vyzkoušet:
 

Přidat do oblíbených export do kalendáře