Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
18
prosinec

Kluziště na Kulaťáku

Městská část Praha 6

zpět na výpis akcí
 

Umělé kluziště na ploše farmářských trhů při ulici Šolínova.

Začátek:18. 12. 16
Konec:28. 02. 17
Cena:Zdarma
Čas:09:00 - 21:00
Kategorie: sport|lední sporty

Bruslit můžete zdarma až do konce února každý den od 9 do 21 hodin.
Praha 6 na základě veřejné zakázky zakoupila mobilní ledovou plochu o rozměrech 18 x 25 metrů. Ta byla instalována v bezprostřední blízkosti místa konání tradičních farmářských trhů na travnatém prostoru při Šolínově ulici přímo na dejvickém Vítězném náměstí.
  
Venkovní kluziště bude zdarma sloužit nejširší veřejnosti až do konce měsíce února vždy od 9 do 21 hodin. Jeho provozovatelem bude Dům dětí a mládeže Prahy 6. Na místě bude navíc k dispozici i půjčovna bruslí, školička bruslení či stánek s drobným občerstvením.
 
Kluziště bude za účasti představitelů městské části a předních tuzemských sportovců slavnostně pokřtěno v neděli 18. prosince od 17 hodin. Pro návštěvníky bude připraven i pestrý doprovodný program sestávající mimo jiné z vystoupení krasobruslařů, ledních sochařů a působivé ohnivé show.

Městská část Praha 6
Tel:
Šolínova
Praha 6, 160 52
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

23 nových podniků, které se otevřely v říjnu. Nejvíce nováčků přivítalo Staré a Nové Město, ale rušno bylo i v jiných částech metropole. V mixu kaváren a restaurací tentokrát dominují i fitness centra!

Doporučujeme vyzkoušet:
 

Přidat do oblíbených export do kalendáře