Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
02
ledna

Escape game SAW

endorfin.cz

zpět na výpis akcí
 

Většina lidí si neváží svého života, to se ale u nás změní poté, co jste chyceni do smrtících pastí. Všichni nepřežijí, ale Vy můžete!

Začátek:02. 01. 19
Konec:31. 12. 19
Cena:od 1 500 Kč
Čas:10:00 - 22:00
Kategorie: zábava|zábavní centra, zábava - ostatní

Úniková hra na bázi legendární ságy SAW. Hra, která nikoho nezanechá klidným. Stejně jako ve filmech se hráči rozhodují, koho obětovat a kdo by měl „přežít“ až do konce.

Hra nabízí unikátní technická řešení, ze kterých vám naskočí husí kůže. Žádné zařízení ve hře není imitací či dekorace, ale reálně fungující past. Šedesáti minutová únikovka, která má několik scénářů a je jen na Vás, kterou cestou se vydáte. Nenajdete nic lepšího, pokud chcete otestovat oddanost kamaráda, kolegy, nebo příbuzného.  Koho se rozhodnete obětovat v naší hře?

ENG:

Escape game based on the legendary SAW saga. A game that does not leave anyone quiet, as in movies, players decide who to sacrifice and who should “survive” to the end. You are in a death trap.

Most people don’t cherish their life enough, but that is about to change. Game offers unique technical solutions.

No device in the game is imitation or decoration, but a real trap. Escape, which has several scenarios and it’s up to you, which way you go. You will not find anything better if you want to test the devotion of a friend, colleague, or relative. Who do you choose to sacrifice in our game?

Endorfin
Tel: 725944311
Petrohradská 216/3
Praha 10, Vršovice, 101 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: