Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
27
července

Holešovice Fashion Market

Holešovická tržnice

zpět na výpis akcí
 

Třetí trh s nezávislou módou, šperky a designem proběhne opět v hale č. 7 Pražské tržnice v Holešovicích.

Začátek:27. 07. 12
Konec:28. 07. 12
Čas:12:00 - 22:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní


Pražská tržnice už potřetí otevře své brány fanouškům nezávislé módy a šperků. Ve dnech 27.-28.7. zde v hale č.7 proběhne trh originálních výrobků Holešovice Fashion Market. Dvoudenní akci plnou jedinečných módních kousků, zábavy, módních přehlídek i tanečních vystoupení pořádají módní značky Lovemusic a Plazma-lab. Vstupné pro návštěvníky je zcela zdarma a bez bariér.
 
 Letní díl Holešovice Fashion Marketu nese podtitulek Light Your Wardrobe –  Summershopping. Návštěvníci si budou moci vybrat z široké nabídky letního oblečení,  jedinečných šperků, módních a bytových doplňků. Na trhu prodávají osobně přímo tvůrci,  kteří se rádi podělí o příběhy vzniku jednotlivých výrobků, popřípadě se je možné domluvit i na zakázkové výrobě podle přání zákazníka.

Prodejní část akce doplní příjemná hudba, naplněný bar hus23 a tanečně-módní program. Vrcholem sobotního programu bude fashion show Hell.cz. První patro haly obsadí workshop sítotiskové dílny Kredenc, kde si návštěvníci budou moci sami vytisknout nové logo Holešovice Fashion  Marketu na jakýkoliv přinesený textil.
 

Holešovická tržnice
Tel: 220800592
Bubenské nábřeží 306/13
Praha 7, 170 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: