Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Ponec - divadlo pro tanec

Praha 3, Husitská 24A/899, 130 00

zpět na výpis
Tip
Ponec - divadlo pro tanec

Scéna pro současný tanec a pohybové divadlo.

Telefon:+420 222 721 531
Kategorie: kultura|divadlapro děti|Kultura, Divadlo

Ponec - divadlo pro tanec je důležitou křižovatkou současného tance, pohybového divadla a dalších inspirativních i alternativních uměleckých oborů. Divadlo nemá vlastní taneční soubor, jeho dramaturgie je utvářena pestrou řadou malých i větších, domácích i mezinárodních uskupení a projektů. V jeho programu se tak zrcadlí skutečně současné transnacionální umělecké výpovědi. Snahou divadla je také podílet se coby koproducent na tvorbě a vzniku nových progresivních děl. V Ponci našly pravidelně svůj prostor festivaly Česká taneční platforma, festival TANEC PRAHA, Fresh Film Fest, Malá inventura, Hybaj ho! a další. Divadlo je také místem, kde se koncentruje zájem odborné i laické veřejnosti - konají se zde odborné semináře, konference, diskuze a workshopy. Dramaturgie divadla nezapomíná ani na taneční projekty určené dětskému publiku – jedná se o dopoledení i odpolední interaktivní představení pro děti a jejich rodiče a pro studenty základních a středních škol.

Divadlo provozuje o. s. Tanec Praha.

www.tanecpraha.cz

 

Husitská 24A/899
Praha 3, 130 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: