Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

The Miners - Charles Bridge

Praha, Lázeňská 282/19, 11800

zpět na výpis
Tip
   
The Miners - Charles Bridge

Kavárna The Miners v Lázeňské ulici nabízí skvělou kávu a také útulný komunitní prostor pro vaši práci či relacaci.

Kategorie: zábava|gastro|kavárny, občerstvenílifestyle|

The Miners jsou vyhlášenou kavárnou, kde si můžete vychutnat celou řadu oblíbených nápojů a čerstvé pečivo.

Dvoupatrová pobočka v Lázeňské ulici ale nabízí také útulný komunitní prostor pro vaši práci či relacaci.

The Miners Charles Bridge, naše desátá lokalita v centru Prahy, v blízkosti Karlova mostu. Toto dvoupatrové místo v sobě plynule spojuje historický půvab města s moderní a živou atmosférou. Po vstupu vás nadchne jedinečný a živoucí prostor určený pro produktivitu i relaxaci. V přízemí se nachází komunitní zóna, centrum spolupráce, kde se setkávají inovativní mysli, aby společně objevovaly nové nápady a chutě.

Ať už potřebujete pohodlný pracovní prostor nebo útulné místo k odpočinku, The Miners Charles Bridge vám nabízí vše, co potřebujete. Starosvětský šarm budovy se zde snoubí se současnou estetikou a vytváří vizuálně příjemnou atmosféru, která podněcuje kreativitu a relaxaci. Charles Bridge slibuje nevšední zážitky od živých rozhovorů až po soustředěnou práci. Vítejte na místě, kde se tradice snoubí s moderností a kde se výjimečná speciální káva The Miners dostává do centra pozornosti v samém srdci Prahy.

Lázeňská 282/19
Praha, 11800
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: