Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
27
října

KomiksFEST!

KomiksFEST

zpět na výpis akcí
 

7. ročník festivalu Jako každý rok představí nová jména, komiksová alba, výstavy, filmy, divadelní představení, workshopy, autogramiády a besedy.

Začátek:27. 10. 12
Konec:03. 11. 12
Čas:12:00 - 23:59
Kategorie: kultura| zábava|zábava - ostatní

Tato mezinárodní přehlídka představuje komiks jako mladé, dynamické, atraktivní a univerzální médium schopné nést jakýkoli obsah. Motto festivalu zní Komiks unlimited.

KomiksFEST! 2012 zahájí celodenním programem v sobotu 27. 10. v MeetFactory. Dopoledne bude patřit dětským dílnám, odpoledne, večer a noc pak hlavnímu programu celého festivalu.

Během celého týdne proběhnou akce na dvaceti místech po celé Praze. Mezi zahraničními hosty se objeví tvůrci ze Skandinávie (např. Knut Larsson ze Švédska, výtvarník letošního vizuálu), autoři z Francie, Německa, Švýcarska, Itálie a USA. Z domácí české produkce se představí např. Tomáš Kučerovský, Dan Černý a další mladí komiksoví tvůrci.

Vyvrcholením festivalu bude slavnostní zakončení 3. 11. v Bio Oko, kde proběhne mj. vyhlášení 11 kategorií výročních cen Muriel. Předsedkyní poroty je letos Lucie Lomová.

Program naleznete zde!

KomiksFEST
Tel: 603246404
Dittrichova 5
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: