Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Vlny Štvanice

Praha 7, Štvanice, 17000

zpět na výpis
     
Vlny Štvanice

Nová unikátní dráha s divokou vodou, kde si můžete užít surfování.

Telefon:731 251 860
Kategorie: sport|vodní sporty

River surfingová vlna a dráha s divokou vodou u ostrova Štvanice provozovaná neziskovou organizací a dobrovolníky

Jak se na vlnu dostanete?
Přístup na vlnu je jednoduchý, ale je třeba znát přístupové body a trasy. Lze přistupovat z Karlínské strany pod Negrillho viaduktem. Z cyklostezky zde lze sestoupit po svahu až do koryta řeky. Po překročení koryta lze vyjít pod výjezdovém kanálku až k vlně. 

Přístup ze Štvanice lze realizovat vedle odstavného přístaviště, kde je improvizovaný sestup používaný vodáky a slalomáři. Po dostavbě lávky HOLKA bude možné využívat bývalý lodní úvoz pod lávkou. Připravujeme výstupné nášlapy na spodní část navigace, abychom minimalizovali potřebu pádlovat na vlnu. 

Jak funguje návštěva vlny?
Sraz je možný před loděnicí pro společný nástup. Loděnice je také jediné místo, kde si lze nechat věci, pokud s nimi nechcete plavat. 

Přístup je po dobu stavby lávky Holka omezen na improvizovaný přístup podél odstavného přístaviště, kde je třeba být opatrní. 

V loděnici si lze pod vedením zkušenějšího člena půjčit raft a helmy. Neoprény a surfy zatím nepůjčujeme, ale brzy se chystáme a dáme vám o tom informace.

Zatím nabízíme jen čtvrteční tréninky. Důvodem jsou ještě probíhající dodělávky a také personální zajištění pro společný trénink. Další termíny určitě budeme přidávat.

Pohyb na místě probíhá plně na vlastní nebezpečí. Na místě je potřeba mít při pohybu v dráze a na vlně helmu.

Začali jsme také vyjednávat provedení jednotlivých plnění z HitHitu (např. surfing na vlně), tak, abychom vám mohli nabídnout možnost ještě letos. Pro méně otužilé prodlužujeme platnost voucherů tak, aby nikdo o svou odměnu nepřišel. K tomu vás budeme informovat samostatným mailem. 

Rezervační systém upravujeme podle vaší zpětné vazby – váš současný diskomfort (pokud nám ho sdělíte) se pokusíme proměnit ve zlepšení podmínek. Děkujeme proto za vaší trpělivost.  

Doporučujeme surfařům celotělové neopreny s tloušťkou dle ročního období (teď se hodí silnější neopreny) a neoprénové boty. V chladných dnech je třeba myslet na zahřátí (např. pončo ve vodotěsném pytli, termoska s čajem a pod.). 

Naše organizace je plně nezisková a závislá na vašich dobrovolných příspěvcích. Proto prosíme, abyste důsledně dodržovali rezervační systém a bez rezervace na vodu nechodili.

Štvanice
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: