Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Turnovská pivnice Waltrovka

Praha, Walterovo nám. 329/2, 15800

zpět na výpis
 
Turnovská pivnice Waltrovka

Restaurace Waltrovka vznikla v komplexně přestaveném areálu bývalé továrny Walter. Nabízí zde pivo z vlastního pivovaru v Turnově.

Telefon:273 130 776
Kategorie: gastro|bary a pivnice, restaurace

Waltrovka bývala továrním areálem společnosti, kterou v roce 1911 založil Josef Walter. Firma se zaměřovala na výrobu automobilů a automobilových motorů.

Mezi první a druhou světovou válkou se stala významným výrobcem leteckých motorů.

Jde o původní objekt, který prošel kompletní rekonstrukcí, při které budou zachovány všechny důležité architektonické prvky s odkazem na původní průmyslovou architekturu – to je budova Walter.

Restaurace nabízí 150 míst uvnitř a 150 míst na zahrádce.

Naším cílem bylo vytvořit koncept moderních podniků pro současného hosta a zároveň zachovat prvky tradiční pivnice, kde si můžete vychutnat prémiovou značku z našeho minipivovaru. Abychom mohli stále kontrolovat jeho kvalitu, pivo čepujeme pouze u nás. 
 
Ve všech podnicích Turnovská pivnice se výborně pije a jí. 

Walterovo nám. 329/2
Praha, 15800
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V parku, pod kyvadlem, na střeše, ve vile na ostrově, v klášteře… Tam všude a na mnoha dalších místech se letos v Praze promítají filmy pod širým nebem v letních kinech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: