Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Pozvánky zde na webu můžou být neaktuální, snažíme se je upravit. Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

deelive design store

Praha 1, Smetanovo nábřeží 334/4, 11000

zpět na výpis
 
deelive design store

Největší prodejní galerie českého designu v Praze.

Kategorie: kultura|design

Značka deelive reprezentuje to nejlepší z českého interiérového designu. Pečlivě sleduje a vybírá z mnoha inspirativních projektů českých designérů ty nejdokonalejší, při jejichž výběru zaměřujeme na duchaplnou myšlenku a precizní detaily. Produkty deelive se tak vyznačují svou jedinečností, perfektním zpracováním a vysokou kvalitou materiálů. Naše díla navrhly osobnosti, zpracovali čeští řemeslníci a společně vám tak nabízíme jedinečný designový zážitek. Jsme deelive.

Smetanovo nábřeží 334/4
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sbalte si svačinu do batůžku a jděte na čerstvý vzduch. Nezapomeňte, že aktuálně je možné ven pouze ve dvou (pokud nejste rodina). Nechte se inspirovat podzimními místy v metropoli a okolí, které máme rádi v redakci CityBee.cz.

Doporučujeme vyzkoušet: