Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

úvodní stránka


Pokud chcete inzerovat na CityBee


Výhody našich klientů

Pokud jste již klienti CityBee, tzn. máte vytvořenou vizitku typu A, B nebo C vašeho podniku, jsou pro vás ceny všech inzertních formátů o 20% nižší. 

Inzerce na portálu CityBee je ideální pro pořadatele akcí v Praze, ale hodí se pro všechny firmy oslovující aktivní Pražany ve věku od 20 do 35 let. Inzertní formáty a jejich ceny jsou popsány v media kitu, který Vám rádi zašleme na vyžádání. Proto chcete-li větší nebo netradiční kampaň, napište nám na obchod@citybee.cz.

Oslovte Prahu se CityBee, umíme to nejlépe! 


Ukázky našich bannerů

Banner "bublina" (kampaň Marionnaud 2016):

stat.stranky2016/MarionnaudVelikonoce2016-03-21v11.20.47.png

Banner ve výpisu akcí (kampaň Metropole Zličín 2016)

stat.stranky2016/Snimekobrazovky2016-02-08v11.26.16.png 
 

Proč inzerovat na CityBee

+ Protože svůj volný čas u nás plánuje 80.000 lidí měsíčně, máme větší zásah než většina jiných webů i tištěné přehledy. Na CityBee oslovíte správné lidi ve správnou chvíli.

+ Jsme na prvním místě při vyhledávání pojmů „akce v Praze/ dnes/ zítra/ o víkendu“ na Googlu, naše Facebook stránky mají přes 25 000 fanoušků (CityBee a Nově otevřeno v Praze).

+ Svým klientům se věnujeme každý den. Jsme pro vás na telefonu, pomáháme vám s marketingem, eventy, prodejem lístků. Tým CityBee je tu pro vás.

 

úvodní stránka