Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Archery Battle

Praha 7 - Holešovice, Letenské sady 32, 17000

zpět na výpis
Archery Battle

Ideální aktivita pro soukromé a firemní akce, oslavy nebo rozlučky se svobodou. Akce na klíč. Celeroční provoz v kryté hale v centru Prahy

Telefon:774692144
Kategorie: sport|adrenalin sporty, ostatní

Adrenalinová lukostřelba v centru Prahy.

Oslavy, teambuilding a rozlučky se svobodou. Kryté zázemí v centru Prahy. Bar, sprchy a free wifi. 2 týmy za pomoci luků a šipů svádí nelítostné souboje v unikátním historickém objektu v centru Prahy ( Letenské sady 32 ) Archery-Battle.cz

 

Archery-Battle od zakladatele extreme-archery, nabízí jako první v ČR unikátní pojetí týmových her a soubojů, a to se speciálně upravenými luky od prvotřídního českého výrobce. Klasické šípy jsou v zájmu bezpečnosti nahrazeny speciální sérií s umělohmotným tělem a gumovým či molitanovým hrotem, díky čemuž splňují náročné bezpečnostní požadavky, takže se nemusíte stejně tak jako u airsoftu, paintballu, reballu, či lasergame vůbec ničeho obávat.

Bezpečnostní požadavky zajišťuje přední německý výrobce, jenž se řadí mezi nejlepší firmy na světě zabývající se LARP šípy. V ceně jsou započítané veškoré náklady spojené s hrou. Ochranné pomůcky, včetně nemlžící se termální masky, chrániče zápěstí, ochranné vesty S.W.A.T. a neomezená munice v podobě šípů.
 

Kde se aréna nachází:

Aréna se nachází přímo v centru Prahy, na Letenském náměstí ve VýLetné, unikátní historický objekt v areálu starého tenisového a hokejového klubu. Areál je vybaven novým moderním zázemím, včetně projektoru, audio vybavení, sprch, toalet, dvou barů a profesionálním sportovním hřištěm. Doporučený počet účastníků je 6 a více osob.

Pro firmy:

Areál VýLetná je ideálním místem, kde strávit sportovní den s přáteli, ale zároveň  také atraktivní prostor pro uspořádání firemních teambuildingů a soukromých oslav narozenin. V nápadech se meze nekladou a tým z Archery-Battle ve VýLetné dokáže zrealizovat vše dle vašich přání.

Letenské sady 32
Praha 7 - Holešovice, 17000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme 10 nově otevřených podniků za rok 2020, které podle nás na pražské scéně nejvíc zazářily. Kolik z nich jste už navštívili a ochutnali?

Doporučujeme vyzkoušet: