Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Iniciativa Ne Rasismu!

Praha, Různá místa, 11000

zpět na výpis
 
Iniciativa Ne Rasismu!
Telefon:111111111
Kategorie: poznání|ostatní

Jsme organizace sdružující antirasisticky, antifašisticky a antiautoritářsky smýšlející lidi, kterým není lhostejná xenofobie v současné české společnosti a zejména pak aktivity neonacistických a rasistických organizací a hnutí. Naše organizace vznikla na podzim roku 2009. Nejsme vázáni na žádnou politickou stranu ani jiné organizaci. Nespoléháme se na financování či granty od státu, jiných subjektů či organizací, ale pouze na vlastní zdroje.

Chceme pořádat antirasistické a antifašistické demonstrace, protidemonstrace a blokády, či se jich zúčastňovat, ať už v České republice nebo v zahraničí. Chceme pomocí přednášek a diskuzí s žáky, studenty a pedagogy na základních, středních a vysokých školách šířit informace o současném českém i evropském neonacismu a dalších tématech souvisejících s rasismem. Také máme v plánu kulturní akce, hlavně koncerty proti rasismu, kde se lidé nejen baví, ale i setkávají , informují a organizují v protifašistickém boji.

Nebráníme se spolupráci s jinými organizacemi podobného zaměření. Naším cílem je co nejpočetnější, nejširší a co nejakceschopnější iniciativa. Proto vítáme mezi sebou všechny, kdo budou chtít zúčastnit se našich akcí či jiných aktivit. V naší iniciativě si nepřejeme nikoho, kdo vyznává jakékoli antidemokratické postoje (fašismus, neonacismus, bolševismus a jiné autoritářské ideologie), stejně tak nebudeme tolerovat na našich akcích propagaci politických stran či ideologií.

Různá místa
Praha, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: