Účelem Nadačního fondu Malakim je podpora a rozvoj kulturních hodnot ve společnosti včetně ochrany kulturních památek.
Nadační fond Malakim byl zaregistrován dne 17. září 2013 u Městského soudu v Praze. Zřizovateli jsou Společnost přátel beuronského umění a její předsedkyně Monica Bubna-Litic.
Účelem Nadačního fondu Malakim je podpora a rozvoj kulturních hodnot ve společnosti včetně ochrany kulturních památek, zvláště ve vztahu k jedinečnému dochovanému kulturnímu dědictví Beuronské umělecké školy na našem území – kostelu Zvěstování Panně Marii (sv. Gabriela v Holečkově ulici v Praze na Smíchově).
Praha 2, 12000
Také by tě mohlo zajímat:
Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.
Přinášíme vám tipy na 13 míst v Praze a okolí, kam se můžete společně s dětmi vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.






