Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
16
dubna

Jak se žilo v Československu před rokem 89

Paměť národa

zpět na výpis akcí

 O tom, jak se lidem v této době žilo a jak ji dnes vnímáme, si popovídáme se spisovatelkou a podcasterkou Markétou Lukáškovou.

Datum:16. 04. 26
Cena:Zdarma
Čas:19:00 - 21:00
Kategorie: poznání|ostatní

Pomeranče jen o svátcích nebo čekání ve frontách na spotřební zboží ... i takové byly každodenní zkušenosti části obyvatel Československa před rokem 1989.

 16. dubna 2026 od 19:00
Kavárna Langhans, Vodičkova 707/37, Praha 1
Vstup na akci je zdarma. Kapacita je ale omezená, rezervujte si proto místa předem prostřednictvím formuláře:
https://forms.gle/XnsbauswsxHapYmP7

Projekt je realizován v rámci programu Institutu Paměti národa v Praze s finanční podporou hl. m. Prahy a Prahy 6. 

Langhans
Tel:
Vodičkova 707/37
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 míst v Praze a okolí, kam se můžete společně s dětmi vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: