Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Studio Alta

Praha 8, Sokolovská 136/24, 186 00

zpět na výpis
Tip
Studio Alta

Studio Alta - prostor pro dialog mezi uměleckým, osobním a společenským.

Telefon:605 439 612
Kategorie: kultura|divadla, vizuální uměnízábava|poznání|lifestyle|

Místo, kde se setkávají tanečníci, performeři, diváci a kde existuje mnohovrstevnatý a pestrý komunitní život.

Působíme lokálně v mezinárodním kontextu. Od roku 2008 jsme kontinuální činností oživili industriální haly v Holešovicích, momentálně s budováním tvůrčího a komunitního života pokračujeme v Karlíně, v historické budově Invalidovny. Na tomto místě jsme dali ještě více prostoru různorodým uměleckým oborům a občanským a vzdělávacím iniciativám. Na základě otevřené výzvy jsme poskytli ateliéry a pracovní prostor umělcům i neziskovým organizacím, které souhrnně nazýváme Spolubydlící organizace.

„Mimo akce pro veřejnost zde budou tyto iniciativy denně pracovat na svých vlastních projektech. Je nám ctí naplnit historickou budovou Invalidovny kvalitním uměním, kulturními a vzdělávacími aktivitami, které zde realizujeme společně s dalšími spolubydlícími organizacemi,“ vysvětluje záměr ředitelka Studia ALTA Lucia Kašiarová.

Svou činnosti u nás realizují také ambasadoři, kteří získali prostor pro zkoušení i uvádění nových projektů, a také se svým působením podílí na dramaturgii.

Program v Invalidovně uskutečňujeme ve spolupráci s NPÚ a výše zmíněnými spolubydlícími organizacemi.

Kromě kulturního programu zde můžete navštívit kavárnu či komunitní zahrádku, anebo se zapojit do dění vlastní aktivitou či projektem. Posláním Studia Alta je svými aktivitami inspirovat k tvorbě, otevřenosti, aktivismu a zájmu o ekologii.

Studio Alta - Neustále v pohybu. 

Sokolovská 136/24
Praha 8, 186 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: