Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Divadlo Archa

Praha 1, Na Poříčí 26, 11000

zpět na výpis
Tip
   
Divadlo Archa

Scéna pro současná scénická umění v Praze / Centre for Contemporary Performing Arts in Prague

Telefon:+420 221 716 111
Kategorie: kultura|divadla, koncerty

Divadlo Archa je centrem pro současná scénická umění bez ohledu na hranice mezi žánry.

Archa si od svého založení v roce 1994 vybudovala solidní pověst na domácích i mezinárodních progresivních scénách svou jedinečnou dramaturgií a inovativními projekty. Archa nemá stálý divadelní soubor a funguje jako produkční dům, který umělcům poskytuje prostor pro jejich tvorbu.

Za posledních 25 let Archa uvítala na palubě renomované osobnosti světového umění jako je Robert Wilson, Min Tanaka, Wim Vandekeybus, Anna Teresa de Keersmaeker, Royal Shakespeare Company, Cheek By Jowl, Ultima Vez, DV8, Dogtroep, Forced Entertainment, Lola Arias, Rimini Protokoll, Pieter De Buysser, Milo Rau, Wen Hui a mnoho dalších.

Projekty mladých umělců jsou rozvíjeny pod záštitou Archa.lab a v rámci jeho rezidencí. Mezinárodní letní škola slouží jako platforma pro experimentování a výzkum v oblasti dokumentárního divadla. Jednou z vlajkových akcí Archy každé sezóny je Mezinárodní festival dokumentárního divadla Akcent.

Divadlo Archa je členem IETM - mezinárodní sítě pro současná scénická umění a
Asociace nezávislých divadel ČR.

Na Poříčí 26
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: