Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Blumery Prague

Praha, Přemyslovská 848/2, 13000

zpět na výpis
Tip
 
Blumery Prague

Bistro a kavárna s vlastními dezerty a s večerním posezením u naturálního vína či míchaného drinku.

Kategorie: gastro|kavárny, občerstvení, vinárny

Na rohu náměstí Jířího z Poděbrad a Přemyslovské ulice s dokonalým výhledem na jedinečný Plečnikův kostel Nejsvětějšího Srdce Páně najdete kavárnu a bistro Blumery s vlastními dezerty a s večerním posezením u naturálního vína či míchaného drinku.

A protože základem každé kavárny je skvělá káva, spojili se zde s Fiftybeans, od kterých berou výběrová kávová zrna.

Otevírací doba:

9.00 až 18.00 hodin

Přemyslovská 848/2
Praha, 13000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Kam v Praze do sauny? Sauna vás nejen zahřeje, ale zlepší i váš krevní oběh, postará se o detoxikaci organismu a získáte díky ní větší imunitu. A to se může hodit!

Doporučujeme vyzkoušet: