Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Koncertní událost prosince ve středu v ROXY - Taking Back Sunday

advertorial | 29. 11. 2014

Událost alternativního rocku se blíží. V ROXY 3. 12. v jeden večer vystoupí tři skvělé hudební projekty. Američtí emo-rockoví inovátoři Taking Back Sunday (US), post-hardcoroví Marmozets (UK) a pop-punkoví Blitz Kids (UK). Doma sklízejí obrovské úspěchy a přijíždí se představit také českému publiku.

taking.jpg


Miláčky amerického publika se Taking Back Sunday stali definitivně v roce 2006, kdy vydali své v pořadí třetí album Louder Now se singlem What's It Feel Like To Be A Ghost?. To katapultovalo tuto New Yorskou emo-rockovou kapelu v roce 2006 mezi nejsledovanější projekty na americkém kontinentě a vyústilo ve spolupráci s Linkin Park na jejich projektu Revolution a společnou tour s HIM a My Chemical Romance. Do ROXY přijíždí představit své v pořadí již šesté album Happiness Is, vydané v březnu tohoto roku. Podívejte se na nové video k singlu All The Way, které doplnilo již předchozí videoklip k singlu Flicker Fade.

 

Taking Back Sunday (us)

ROXY

03.12. 19:00


 

Společně s Taking Back Sunday se představí na pódiu také Britský Nováček roku 2013 Marmozets a jejich krajani ze stáje Red Bull Records, Blitz Kids. A bude se skákat! Math-rockový projekt Marmozets v současné době sklízí jeden úspěch za druhým. Jejich krátká kariéra, která začala teprve v roce 2011 s EP Passive Agressive, se zatím ubírá do těch nejvyšších hudebních sfér. Důkazy? Smlouva s labelem Roadrunner Records a úspěch singlu Move Shake Hide. Pohltí vás energie v čele se silným hlasem zpěvačky Beccy Macintyre.

Celou trojici doplní pop-punkoví Blitz Kids. Už od roku 2006 se parta kamarádů ze střední vymezuje oproti všem neoposlouchaným zvukem a hlavně raketovým vývojem. Toho si všimli v Red Bull Records, kde vydali jejich druhé album s názvem The Good Youth. Za dobu své krátké kariéry si stihli zahrát na největších britských festivalech jako Sonisphere, Slam Dunk nebo Download Festival.

Takže všichni, kdo mají rádi energií tepající koncerty, už teď ví, že si tuto silnou trojkombinaci kapel na jednom místě nemůžou nechat ujít!
 

přehled článků

Není zapotřebí žádných drahých přímořských dovolených, k naprosté spokojenosti stačí se v podvečer posadit na lavičku a poslechnout jazzový koncert, shlédnout film pod hvězdami nebo si jít zatančit. Přinášíme 21 důvodů, proč vybalit kufry a zůstat v červenci v Praze.

18 nově otevřených podniků, které vás vystřelí do celého světa. Můžete ochutnat japonskou, vietnamskou i mexickou kuchyni, americké burgery v duhovém provedení nebo echtovní české chlebíčky.

Zajímavým trendem poslední doby se stalo propojení výrobny piva s restaurací. Chcete vědět, kde se pivo vaří a designu dobře daří?