Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Ille i Jack White. Aneb nejlepší koncerty podle Jardy Konáše

kultura | 3. 11. 2014

V polovině října jsme vám představili nového hudebního kritika Jardu Konáše, který vede redakci Headlineru  a vytváří pořad Hudební masakry. Každých 14 dní prozkoumá nabídku pražských klubů a vybere pro vás nejzajímavější koncerty. Ať už jde o písničkáře nebo nezkrotné rockery. Tady máte další várku!

lennyyyy.jpg
Lenny Kravitz (foto: Live Nation)


%C4%8D%C3%ADsla/blue-01.jpgSpace Junkie
Po dlouhých deseti letech se dala dohromady tanečně kytarová skupina Space Junkie. Nový repertoár (napovídající o plánované desce) zazní poprvé žívě v úterý v La Loca, jsem na to zvědav. 

 

Space Junkie (CZ) - electro dance live

La Loca MUSIC BAR & LOUNGE

04.11. 20:00


 

%C4%8D%C3%ADsla/pink-02.jpgNouvelle Prague
Trochu festival, trochu showcase. Spousta zajímavých hostů. Minimálně v pátek večer bych zašel na vynikající The Feud a Balthazar.

 

Nouvelle Prague 2014

Nouvelle Prague

07.11. - 08.11.


 

%C4%8D%C3%ADsla/red-03.jpgGeorge Ezra
Tento britský zpěvák je stále na vzestupu, upozornil na sebe pořádně teprve vloni. Jeho singl Budapest překvapivě ochotně přijala jinak konzervativní česká rádia. Bežte si jej poslechnout, až přijede znovu, můžou stát lístky dvojnásob.

 

George Ezra / UK

Lucerna Music Bar

10.11. 20:00


 

%C4%8D%C3%ADsla/green-04.jpgIlle
Ille je okouzlující, navíc její deska Ve tvý skříni patří k tomu nejlepšímu, co u nás během posledních let vzniklo. V NoDu se představí netradičně akusticky.

 

Ille (cz)

NoD - Experimentální prostor

11.11. 20:00


 

%C4%8D%C3%ADsla/orange-05.jpgJack White
Jeden z nejuznávanějších hudebníků své generace. V Praze poprvé sólově, s novou deskou i image. Zazní i starší skladby od bývalé skupiny The White Stripes.

 

Jack White

Forum Karlín

13.11. 20:00


 

%C4%8D%C3%ADsla/purple-06.jpgLenny Kravitz
POZOR: Termín koncertu byl kvůli nemoci přeložen! Sledujte CityBee, dáme vědět nový termín.

Líbí se mi, jak je ten chlapík neúnavný. Prsty mu snad přirostly ke hmatníku, jeho riffy vychází ze staré školy, navíc mu stále bubnuje fantastická Cindy Blackmanová.

 

Lenny Kravitz

Live Nation

19.12. 20:00


 

%C4%8D%C3%ADsla/brown-07.jpgEinstürzende Neubauten
Ikona industriálního rocku a symbol německé hudební progrese. Zastaví se tu v rámci turné k nové desce Lament. Retro Music Hall je zajímavá volba sálu.

 

Einstürzende Neubauten

Retro Music Hall

15.11. 18:00 

přehled článků

Pokud nemáte zavirovaný počítač nebo mobil, servírujeme vám extra menu, co na těch internetech v nouzovém stavu sledovat. Není to kompletní TV program všeho, co vysílají online, ale především výběr toho, co nás v redakci baví a co se nám líbilo.

Co dělat doma s dětmi, aby se neukousaly nudou a zároveň abyste je vy nemuseli zakousnout? Máme pro vás tipy na pohádky (filmové i audio), online vzdělávací videa, ale i doporučení, kde si můžete půjčit pokročilé sady LEGO...

Autokino, drive-in biják, promítačka na kolečkách... Říkejte si tomu, jak chcete. Kde všude v metropoli a blízkém okolí už se autokina rozjela a jaké snímky budou promítat v nejbližších dnech?