Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
04
listopadu

Space Junkie (CZ) - electro dance live

La Loca MUSIC BAR & LOUNGE

zpět na výpis akcí
 

Space Junkie (CZ) - electro dance live

Datum:04. 11. 14
Čas:20:00 - 22:00
Kategorie: kultura|koncerty, hudba zábava| party a kluby, zábava - ostatní,

Producenti a muzikanti Honza Horáček a Aleš Zenkl (známí třeba z doprovodné kapely Miroslava Žbirky) po deseti letech oprášili svůj elektro-taneční projekt Space Junkie.

„O návratu jsme už nějakou dobu přemýšleli a zkraje léta jsme se do toho pustili. Máme spoustu nových songů, nový klip, nové koncertní pojetí a hlavně obrovskou chuť vrátit se k taneční klubový muzice,“ říkají Space Junkie. Co nejdřív by chtěli začít regulérně koncertovat, v lednu dokončit další písničky a možná i album. „Nechceme ho uspěchat, dáme si záležet a vydáme ho kromě elektronické podoby i na vinylu,“ dodává kapela.

Klip ke comebackovému singlu se natáčel během jedné zářijové noci v barrandovských ateliérech a byl hotov nečekaně rychle. Celé natáčení zabralo necelé tři hodiny.

Zahajovací koncert s novým programem a křtem klipu se chystá na 4. listopadu do pražského klubu La Loca. Jako hosty si na tento zahajovací koncert pozvali Defa (Prago Union), Tommyho Angela (Goodfellas) a Marthu.

VSTUP ZDARMA

La Loca MUSIC BAR &a...
Tel: 221 595 350
Odborů 4
Praha 2, 12000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: