Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Video: Jak na sabrage podle našeho kritika Standy Sekyry

kultura | 26. 11. 2013

blogy%20kritik%C5%AF/standa.jpgSledujte blog našeho kritika přes gastronomii Standy Sekyry? Pokud náhodou ne, přinášíme poslední dva posty. Na celý blog se podívejte ZDE. 

26. 11. 2013

... těžkej život!

Poprvé, díky svému nezletilému synovi a jeho počínajícímu " food-seekingu",  jsem pochopil co v praxi znamená když někdo mluví o těžkém " džobu byznysmenů "... 

blogy%20kritik%C5%AF/byznysmenyHonzik.jpg 

Dont  work so hard for eating well!

Stanislav25. 10. 2013

Odvahu, chlapče…..!

....na oslavě kulatých narozenin kamarádky, jsa inspirován sommelierem Ivo Dvořákem a panem Prokešem (o jeho zisku titulu Mistra republiky si můžete přečíst ZDE), jsem přetlačil svůj stud a poprvé to zkusil sám a " na veřejnosti " :-)). Sabrage!
 


Make sabrage, safely!

Stanislav
 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!