Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

5 nejlepších mejdanů, který vás v listopadu zaručeně zahřejou!

zábava | 31. 10. 2013

Musim přiznat, že záminky k párty se mi tentokrát nehledaly lehko… Ale mám je! Mladší ročníky můžou zapíjet hlavně druhou půlku zimního semestru – a my melancholici zase teplý podzimní počasí, co už tady nebylo roky. Tentokrát nás čekají legendy hip hopu, veselá afterparty i dvě mega pecky z MeetFactory

Připravila Mariana Kopecká

Nouvelle Prague

(1. – 2. 11., Smíchovský pivovar)
Tahle akce bude prvním festivalem typu showcase u nás. Co to znamená? Že na ní můžete zapařit na zahraniční hvězdy stejně jako navštívit konference a diskuze profíků z oboru. Protože nám jde ale hlavně o mejdan, vypíchla bych sobotní koncert Dilated Peoples – týhle starý dobrý hip hop partě z LA má brzy vyjít nový album, ale snad nás oblaží i peckama mnohem staršího vydání… You can't hide you can't run!

Isenseven + „Way We Go“ Premiere Night

(2..11., Roxy)
Jupí, tradiční mejdan v Roxy je zase tady! Tentokrát ho ošperkuje premiéra snowboardovýho filmu A Way We Go, kterej představí další putování skvadry Isen7 za tím nejlepším sněhem i zážitkama. Co se hudby týče, k ověřený dvojici DJs Akvamen a NobodyListen tentokrát kluci šáhli do zahraničí a hlavní DJskou show předvede uskupení Lucky Basstarts z Mnichova. 

%C4%8Dl%C3%A1nky2/OBR1.jpg

Cannafest afterparties

(8. – 9. 11., Cross, HooDooClub)
Na festival všech příznivců veselejch rostlinek jsem vás tahala už loni a letos tomu nebude jinak. Zase Holešovice, zase desítky firem z celýho světa a zase mejdan all night long! V pátek se na vás v Crossu chystá hodně moc drumíku včetně vystoupení britský hvězdy Macky Gee, v neděli se za gramce postaví třeba DJ selector Boldrik nebo reggaemani Jah Army Sound. Přeju vysmátej víkend!

%C4%8Dl%C3%A1nky2/OBR2.jpg

Gold Panda

(10.11., MeetFactory)
Áj, tak tohle je ovšem velká lahůdka pro všechny hudební fajnšmekry! Až z daleký Británie k nám přijíždí elektronickej oblíbenec Gold Panda a mimo jiný veze i svoje nový, v pořadí druhý album album Half Of Where You Live. Je to temnější, ale taky o dost promakanější než jeho veleúspěšnej debut a jestli chcete vidět i nějakou tu audiovizuální show, neměli byste tenhle večer na Smíchově chybět!

Mount Kimbie

(30.11., MeetFactory)
A ještě jednou Meetfactory, nešlo jinak! Představit taktéž svý druhý album pod hlavičkou Warp Records přijíždí i nádherná záležitost Mount Kimbie, post-dubstepový duo z Británie. Jestli jste fanoušci již zmíněnýho Gold Pandy a zároveň vám občas nevadí tklivý vokály alá James Blake, tenhle projekt by vás mohl bavit taky!


 


    
 

Zajímá vás, co se děje v Praze? 
 
 

Už jste četli...?

 

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!