Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBee doporučuje: 5 akcí týdne, kde nesmíte chybět

kultura | 30. 9. 2013

Ještě jednou připomínáme, že dnes začalo přihlašování na Velkou Kunratickou.

Prošli jsme si akce, které nás čekají v prvním týdnu října, a tady je náš výběr pěti velmi slibných. Říjen bude měsícem módy a designu, tak si ho užijte ve velkém (a hlavně vkusném) stylu!

%C4%8Dl%C3%A1nky2/muzeumalchymistu2.jpg 

1. Páté narozeniny Muzea alchymistů (úterý od 10:00 do 18:00)
Pokud jste ještě nebyli v tomto muzeu, v úterý máte šanci přijít oslavit jeho jubileum se vstupným s 50% slevou.

2. Improvizace jako sebepoznání a rozvoj (úterý od 18:00)
Začíná semestrální kurz s mottem "Žij kreativně, mysli originálně". Cena je 6900,- Kč za celý semestr (12 tréninků).

3. Festival Fotograf (od středy do 31. 10.)
Festival zaměřený na angažované formy prezentace fotografie ve veřejném prostoru letos zaostří „Mezi znaky“; české i zahraniční umělce představí v šestnácti pražských galeriích!

%C4%8Dl%C3%A1nky2/chapeau.jpg4. Phil Jones a Post Mortalis  
(čtvrtek od 20:00)

Chapeau Rouge tvrdí: Toto je koncert roku!

5. Édouard François: Zelená architektura?​  (čtvrtek 19:30 - 21:30)
Přednáška architekta a urbanisty Edouarda Françoise v rámci cyklu „Metamorfózy měst“. François vystudoval École Nationale des Beaux-Arts v Paříži a později také École Nationale des Ponts et Chaussées. Jako architekt a urbanista pracuje od roku 1986, v roce 1998 pak založil vlastní atelier věnující se architektuře, urbanismu a designu. Proslavil se díky „obrůstajícímu“ domu v Montpellier (2000) či pařížské „Tower Flower“ z roku 2004.

%C4%8Dl%C3%A1nky2/architekt.jpg

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!