Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Ideální procházka na sobotu

kultura | 28. 9. 2013

Dnes se koná několik akcí, které jde docela hezky spojit v procházku s celou rodinou. A nejlepší je, že vyrazit můžete skoro kdykoliv a všude se dobře najíte i napijete.

Začněte určitě na farmářských trzích na Náplavce, které začínají už v osm hodin. Nebo na jiných trzích, ale Náplavka je nejblíže dalším bodům trasy. Tady můžete zdravě posnídat, dát si dobré kafe a koupit nějaký kozí sýr na večer k vínu.

Po snídani a nákupech popojděte na Smetanovo nábřeží, které se zase uzavře na jeden den autům a nabídne naopak v podstatě sousedskou slavnost, na které se podílejí podniky z okolí. Těšte se třeba na exhibici yo-yo, taneční vystoupení a spoustu stánků přilehlých obchůdků a restaurací (program zde).

%C4%8Dl%C3%A1nky2/AnnaSolcova.jpg 
foto Anna Šolcová ze 21. září/ www.nabrezizije.cz


Kolem třetí pokračujte na Střelecký ostrov. Od čtvrtka probíhá jeho slavnostní otevření, v sobotu je na programu, který začíná v 15:00, mimo jiné revivel skupiny ABBA (od 16:00), program zde.
A nebo vyražte na Pražský hrad, kde je den otevřených dveří (posledního návštěvníka pustí v 16:00). A pokud bude velký nával, což se dá tak trochu čekat, můžete zajít na sklenku vína na Viva el Vino u Písecké brány. Vína zde budou z celého světa a k nim i něco k zakousnutí, třeba tapas. 

%C4%8Dl%C3%A1nky2/_DSC0212.jpg
Takhle to na Střeláku vypadalo v pátek...

%C4%8Dl%C3%A1nky2/_DSC0955.jpg
...a takto na Hradě ve stejný den


Krásnou sobotu přeje tým CityBee!

PS: A euforický večer, ať už fandíte Slávii, Spartě nebo je Vám to úplně fuk.

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!