Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Pozvánky zde na webu můžou být neaktuální, snažíme se je upravit. Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

Žabožrouti a šnekožrouti, na Kampu! Na želvy zbydou o víkendu melouny

gastro | 12. 7. 2013

Jestli bude o víkendu hezky, možná se vám bude hodit náš výběr venkovních akcí!

Delikatesy ochutnáte na Francouzském trhu k příležitosti pádu Bastily, želvy ze Zoo si zase smlsnou na melounech. V pátek můžete zapařit na charitativní akci Pink Bubble Friday

V sobotu se na Vítkově usadí husité a přijde dokonce i sám Jan Hus! Budete si moct nakoupit na fashion bazaru Ýbrkýbl a večer skoupit poslední lístky na premiéru Járy Cimrmana Proso. A se skejtem s sebou vás pak zadarmo pustí na Board Session do Žlutých lázní!

Od neděle začínají tradiční Letní slavnosti staré hudby, ale naopak budete mít poslední možnosti vyrazit do Botanické zahrady na Africký víkend!

[CityBeekendfrench.jpg]

S plným břichem francouzských delikates zalezte do křesla a čtěte:
Na co do kina? Mimozemšťané útočí na osamělé jezdce

Vykřičená čtvrť už nikoho nebere. V Amsterdamu jedou na hranolkách!
5 nejlepších letních festivalů, kde vám všechno kromě hudby bude jedno!
Ve Varech to zabalili, v Praze už jsou slyšet filmové ozvěny.

Vaše CityBee

přehled článků

V září rozšířila pražské podniky hned dvacítka nováčků. Najdete mezi nimi mezinárodní restaurace, bistra, klasické české hospody, ale i prostory módních návrhářů, místa pro kulturní vyžití nebo Školu čichu...

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!