Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Víkend v rytmu filmových melodií i letních párty právě začíná!

kultura | 5. 7. 2013

O prodlouženém víkendu nás čeká spousta letních akcí, koukněte na náš výběr Léto 2013!

Pokud jste nestihli filmový festival v Karlových Varech, nezoufejte! V Aeru či Světozoru od soboty uvidíte to nejlepší z letošního ročníku. Hudební esa vystoupí kromě festivalu Rock for People i v Praze. V Akropoli to v pátek na metalcoreovém koncertě roztočí australští Parkway a američtí Veil of May. Světové i české filmové melodie pak zazní v neděli v Obecním domě.

O víkendu koukejte vyrazit ven! Elektronická hudba roztančí celou Prahu - v pátek se rozvlní Císařská louka díky Mini Cinda Open Air festivalu  a Stromovka na večírku radia Spin, v sobotu pak běžte pařit do Žlutých lázní na The Sound of The Netherlands 2.

V pátek si udělejte rodinný výlet do Velké Chuchle, kde se budou prohánět nejlepší triatlonisti světa, zbytek víkendu pak prožijte s dětmi na vodě. V sobotu je vezměte na Dvě pohádky na břiše na Divadelní loď Tajemství, v neděli na plavbu Parníkem s vodníkem.

[CityBeekend480.jpg]
Cinda Open Air Festival 2012

Pokud se radši ve stínu válíte (a čtete) než na slunci paříte:
Na co do kina? Připravte se, zombíci a skauti útočí
"Miluju Prahu a to, jak se neustále mění," přiznala nám Amanda Palmer v šatně
I Berlín má svůj Bajkazyl! Kávu a klepy v něm dostanete i bez kola

Vaše CityBee

přehled článků

Není zapotřebí žádných drahých přímořských dovolených, k naprosté spokojenosti stačí se v podvečer posadit na lavičku a poslechnout jazzový koncert, shlédnout film pod hvězdami nebo si jít zatančit. Přinášíme 21 důvodů, proč vybalit kufry a zůstat v červenci v Praze.

18 nově otevřených podniků, které vás vystřelí do celého světa. Můžete ochutnat japonskou, vietnamskou i mexickou kuchyni, americké burgery v duhovém provedení nebo echtovní české chlebíčky.

Zajímavým trendem poslední doby se stalo propojení výrobny piva s restaurací. Chcete vědět, kde se pivo vaří a designu dobře daří?