Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Pozvánky zde na webu můžou být neaktuální, snažíme se je upravit. Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

Víkend v rytmu filmových melodií i letních párty právě začíná!

kultura | 5. 7. 2013

O prodlouženém víkendu nás čeká spousta letních akcí, koukněte na náš výběr Léto 2013!

Pokud jste nestihli filmový festival v Karlových Varech, nezoufejte! V Aeru či Světozoru od soboty uvidíte to nejlepší z letošního ročníku. Hudební esa vystoupí kromě festivalu Rock for People i v Praze. V Akropoli to v pátek na metalcoreovém koncertě roztočí australští Parkway a američtí Veil of May. Světové i české filmové melodie pak zazní v neděli v Obecním domě.

O víkendu koukejte vyrazit ven! Elektronická hudba roztančí celou Prahu - v pátek se rozvlní Císařská louka díky Mini Cinda Open Air festivalu  a Stromovka na večírku radia Spin, v sobotu pak běžte pařit do Žlutých lázní na The Sound of The Netherlands 2.

V pátek si udělejte rodinný výlet do Velké Chuchle, kde se budou prohánět nejlepší triatlonisti světa, zbytek víkendu pak prožijte s dětmi na vodě. V sobotu je vezměte na Dvě pohádky na břiše na Divadelní loď Tajemství, v neděli na plavbu Parníkem s vodníkem.

[CityBeekend480.jpg]
Cinda Open Air Festival 2012

Pokud se radši ve stínu válíte (a čtete) než na slunci paříte:
Na co do kina? Připravte se, zombíci a skauti útočí
"Miluju Prahu a to, jak se neustále mění," přiznala nám Amanda Palmer v šatně
I Berlín má svůj Bajkazyl! Kávu a klepy v něm dostanete i bez kola

Vaše CityBee

přehled článků

V září rozšířila pražské podniky hned dvacítka nováčků. Najdete mezi nimi mezinárodní restaurace, bistra, klasické české hospody, ale i prostory módních návrhářů, místa pro kulturní vyžití nebo Školu čichu...

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!