Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Víkend v rytmu filmových melodií i letních párty právě začíná!

kultura | 5. 7. 2013

O prodlouženém víkendu nás čeká spousta letních akcí, koukněte na náš výběr Léto 2013!

Pokud jste nestihli filmový festival v Karlových Varech, nezoufejte! V Aeru či Světozoru od soboty uvidíte to nejlepší z letošního ročníku. Hudební esa vystoupí kromě festivalu Rock for People i v Praze. V Akropoli to v pátek na metalcoreovém koncertě roztočí australští Parkway a američtí Veil of May. Světové i české filmové melodie pak zazní v neděli v Obecním domě.

O víkendu koukejte vyrazit ven! Elektronická hudba roztančí celou Prahu - v pátek se rozvlní Císařská louka díky Mini Cinda Open Air festivalu  a Stromovka na večírku radia Spin, v sobotu pak běžte pařit do Žlutých lázní na The Sound of The Netherlands 2.

V pátek si udělejte rodinný výlet do Velké Chuchle, kde se budou prohánět nejlepší triatlonisti světa, zbytek víkendu pak prožijte s dětmi na vodě. V sobotu je vezměte na Dvě pohádky na břiše na Divadelní loď Tajemství, v neděli na plavbu Parníkem s vodníkem.

[CityBeekend480.jpg]
Cinda Open Air Festival 2012

Pokud se radši ve stínu válíte (a čtete) než na slunci paříte:
Na co do kina? Připravte se, zombíci a skauti útočí
"Miluju Prahu a to, jak se neustále mění," přiznala nám Amanda Palmer v šatně
I Berlín má svůj Bajkazyl! Kávu a klepy v něm dostanete i bez kola

Vaše CityBee

přehled článků

Pokud nemáte zavirovaný počítač nebo mobil, servírujeme vám extra menu, co na těch internetech v nouzovém stavu sledovat. Není to kompletní TV program všeho, co vysílají online, ale především výběr toho, co nás v redakci baví a co se nám líbilo.

Co dělat doma s dětmi, aby se neukousaly nudou a zároveň abyste je vy nemuseli zakousnout? Máme pro vás tipy na pohádky (filmové i audio), online vzdělávací videa, ale i doporučení, kde si můžete půjčit pokročilé sady LEGO...

Autokino, drive-in biják, promítačka na kolečkách... Říkejte si tomu, jak chcete. Kde všude v metropoli a blízkém okolí už se autokina rozjela a jaké snímky budou promítat v nejbližších dnech?