Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Kostely nebo žranice? Víkend plný příjemných dilemat...

poznání | 24. 5. 2013

Nejtepleji bude v kině. Co dávají, se dozvíte v naší filmové rubrice!

 

S počeštělými i exotickými expaty se o víkendu setkáte na sportovní akci Expats Games, ale také na multikulturním festivalu RefuFest. Jestli se vám nechce mluvit cizí řečí, zacpěte si raději pusu na Prague Food Festivalu

V pátek v noci si můžete spořádaně prolézt zádumčivé pražské kostely, v sobotu to naopak rozjet na cryogenické show při mínus 75 stupních! Něco mezi pak zažijete na Žižkovské smršti.

Děti vezměte prolejzat Na zábradlí nebo je na chvíli uložte do Ulity, určitě si to všichni užijete. Do šrotem nacpaného Crossu se vydejte pro skvosty na Knižní a módní malotrh.

Navíc pro vás máme soutěž!
Napište nám na soutez@citybee.cz v mailu s předmětem "divadlo" alespoň 3 hry, které teď hrají v Divadle ABC, a my vylosujeme 5 uživatelů, kteří od nás dostanou 20 procent slevu na zdejší herecký kurz!Šrot ani skvosty vás neberou? Články vám to vynahradí:
Ne všechny kontejnery na Letné jsou na tříděný odpad!
Silent disco? Na takovou párty policie nepřijede!
Češi mezi zubama, tak vypadá České centrum v Lodnýně

Vaše CityBee

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!