Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBee doporučuje: 5 akcí týdne, kde nesmíte chybět

kultura | 29. 4. 2013

Tento "první letní týden" je nabitý akcemi jako málokterý jiný. Příležitostí jsou spousty, v pondělí Mezinárodní den tance, v úterý čarodějnice a taky Majáles a ve středu První máj. A proto tančete, kouzlete a milujte se. 

1. Čarodějnice (úterý)
Letos pravděpodobně začátek léta nejen symbolicky. Sestavili jsme pro vás přehled akcí, kde se bude tak trochu upalovat, a zároveň vybrali čtyři z nich, které se nám zdají nejlepší.


clanky/carodky.jpg

 

2. Majáles  (úterý od 13:30)
Lístky na místě už nebudou, takže máte pouze pondělí na to, dostat se na tuto největší studentskou open air party, na které opět zahrají nejznámější české kapely.

[clanky/majales.jpg]


3. Františkovy lásky (středa od 14:00)
Festival lásky v ulici Františka Křižíka. Až si odbudete všechny ty třešně a podobně, můžete vyrazit na blešák, do osvěžovny, zkusit workshopy, poslechnout hudbu, zkouknout filmy nebo divadlo a vyzkoušet si svatbu...

clanky/snimek-obrazovky-2013-04-29-v-9-30-53.png


4. Den s Máchou na Petříně  (středa od 14:00)
Ano, je to klišé, jít na prvního máje na Petřín, ale stromeček na Vánoce taky není zrovna originální a všichni ho máme.¨

[clanky/img_4837.jpg]


5. Výstava Karel Malich  (do 8. 5.)
Tato výjimečná výstava končí už příští týden.

[clanky/malich.jpg]

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!