Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Závody kočárků, fotojatka a vykopávkotéka. To je víkendová skvadra.

kultura | 5. 4. 2013

V Praze o víkendu startují kočárky!

V pátek si vyzkoušejte první kreslířský kurz módního návrhářství, v neděli proběhne druhý ročník strolleringu, neboli závodů kočárků, ale také první dětský Brunch&Fun

Děti vytáhněte ještě na objevitelský studentský workshop nebo na taneční akci. Užijí si určitě i Noc a AndersenemVíkendové dováděnívykopávkotéka Anonymous ale čekají i na rodiče. 

Až oběhnete končící výstavy, jsou pro vás v pátek připravena Fotojatka, v sobotu benefiční večírek RESTARTtheART  a do neděle Patnáctky kina Aero.
 

Místo všech akcí je v zimě stejně nejlepší zavrtat se někam se čtením:
"Moje Praha je temná a líná, ale krásná," říká Monika Načeva

Duben Davida Černého: V Praze máme víc ostrovů než na Kanárech
Jak si připravit inline brusle na jaro (času je ještě dost)

Vaše CityBee

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!