Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Zabijačka, či vegan burger zdarma? Nejlepší český film, či nejkrásnější alej?

doporučujeme | 16. 2. 2024

Schválně, co nejděsivějšího by se mohlo stát, kdybyste večer někomu otevřeli dveře? Vše, co vás napadne, není nic proti odpovědi, kterou nabízí film Přišla v noci. Takže nikomu neotvírejte a raději vyrazte do ulic. Máme tu pozvánky na křupavou kachnu i slaďoučké cronuty. Víme, kde v Praze najdete nejkrásnější alej a kde se stylově oháknout. 

P.S. Upozorňujeme, že obchodní dům Kotva je dlouhodobě zavřený.


Zamilovali jste si slaďoučké a kulaťoučké cronuty? Vaše srdce nebude zlomené! Pekárna Oh Deer na Valentýna znovu otevřela. Najdete ji hned u Quadria.


Partner CityBeekendu

TOP AKCE NA VÍKEND

Kam na zabijačku:

Do parku: Jitrnice a jelita si dejte v open air restauraci v Riegrových sadech. Více➠ZDE
Na Smíchov: Hostina v rytmu cimbálovky i program pro děti bude na Radlické. Více➠ZDE
Do Lokálu: Dobroty z vepříka ochutnáte také v centru U Bílé Kuželky. Více➠ZDE

Český film roku: U tohoto filmu se budete smát jen do té doby, než u vás doma zazvoní zvonek. Vítězný snímek Cen české filmové kritiky Přišla v noci (ČSFD 77 %) vám dá dobrý důvod, proč po setmění neotvírat dveře. Více➠ZDEVegan burger: Držíte velikonoční půst? Tak místo zabijaček vyzkoušejte bezmasý burger s luxusní omáčkou za dobrovolnou cenu. Zajděte si pro něj do Crossu. Více➠ZDE

Alej roku: Víkendovou procházku protáhněte až na kraj Prahy do aleje Vidlák. Malebné lipové stromořadí v Hostavicích je – podle projektu Alej roku – nejkrásnější v Praze. CityBee je hrdým partnerem soutěže. Více➠ZDE

Nákupy & swap: V sobotu nakupte stylově, ekologicky i umělecky na Letenském bazaru v Bio Oku. Více➠ZDE Nebo si dejte občerstvení v kavárně a odneste si ze swapu oblečení, boty i hračky. Více➠ZDE


PROMO AKCE
Začněte jezdit do práce na kole. Nechte se vyhecovat Květnovou výzvou! Udělejte něco pro svou fyzičku, vyčistěte si hlavu a podpořte udržitelnou dopravu. Zapojte se do 14. ročníku celorepublikové akce Do práce na kole, pěšky či poklusem a užívejte si cesty po městě, doprovodné akce i pěkné ceny.
Více➠ZDE

[loga/cb_logo(1).png]

Máte hlad? Nebo jenom chuť...
Ochutnejte nové podniky! 
KAM NA HOSTINU

Plánujete oslavu čehokoli nebo chcete objevit nová místa a chutě? Vyzkoušejte vloni otevřenou restauraci na Výtoni, kde dělají prý tu nejlepší kachnu. Skvělou gastronomii si můžete vychutnat v historické budově Podskalské celnice.
Více➠ZDEKAM PRO PEČIVO
Proč je u nordických pekáren vždy fronta? Protože mají prostě nejlepší pečivo! Ochutnejte koláče, croissanty nebo čerstvě upečený chléb v nedávno otevřené pekárně Joy Bakery ve Vršovicích. (Bacha, mají otevřeno jen PO-PÁ!)
Více➠ZDEKAM NA KAFE
Hledáte pro svou práci inspirativní prostor a výbornou kávu? A už jste vyzkoušeli novou kavárnu The Miners u Karlova mostu? Ve dvoupatrovém objektu najdete dostatek místa pro tvořivou práci i relaxaci. Otevřeli před několika dny.
Více➠ZDE

[loga/cb_logo(1).png]

CityBee zve do... DOXu. Na Kafku. A na současné umění

Minulý týden zahájilo Centrum současného umění DOX novou výstavu KAFKAesque. Ta se zaměřuje na Franze Kafku, ale nikoli na jeho literární odkaz, ale spíš na reflexi jeho díla v současném výtvarném umění. Zastoupeno je více než 30 mezinárodně uznávaných umělců. Více➠ZDE

DOX je dlouhodobě jedním z registrovaných podniků na CityBee, takže pozvánky na jejich akce najdete i u nás na webu. Například na začátku dubna bude hostit koncert Beaty Hlavenkové a Kristiny Barty za doprovodu Symfonického orchestru Českého rozhlasu. Více➠ZDE


Foto: Mat Collishaw, Insilico, 2023. Foto Jan Slavík © DOX

Kam o víkendu s rodinou

 

IQ Landia - interaktivní výstava

Europark Štěrboholy

13.02. - 10.03.


 

Masopustní veselí v areálu Vltavanů

Vltavanů 229

17.02. 13:30 

Filharmoniště: Za pozváním tajů hudby

Divadlo Bravo!

18.02. 15:00

[loga/cb_logo(1).png]

news

Proč zajít na hostinu ke Karlovi? Třeba kvůli pečené mrkvi a luxusní koblize

BRUSLENÍ v Praze 2023/24: Tipy, kam v metropoli na ledové kluziště

Bistro Teplá kačka: Dáte si kachní ramen, asijský svařák nebo menu pro Rok draka?

Nově otevřeno: Kde bude váš nový Revír? Kde najít Zašívárnu? Proč zajít do kostela?

víkend


Partner CityBeekendu

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!