Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Nejlepší pražské párty v březnu, MDŽ nevyjímaje!

zábava | 27. 2. 2013

I v březnu, vážení přátelé, najdeme spoustu záminek pro pár pořádnejch kaleb. Namátkou zmiňme třeba Mezinárodní den žen, konec funkčního období Vaška Klause anebo začátek jara (konečně!). Nabídka toho nejlepšího, co jsem pro vás v březnový záplavě pražskejch večírků našla, bude i tentokrát velmi rozmanitá!

Párty vybrala: Mariana Kopecká

spin.jpg
1.3. 6. narozeniny Radia Spin (klub Lávka)
Kdybych v seznamu aspoň jednou nezmínila akci pro rovný kšilty, nebylo by to tak nějak ono. Z vody ale v březnu rozhodně nemusim, protože hned prvního se uděje něco velkýho. V Lávce přijdou moderátoři a DJs Radia Spin sfouknout už šestou svíčku svýho působení v éteru. Vrcholem večera bude Grand Prix Jam - DJ Enemy za gramofony a na majku klasici Vladimir 518, La4 a Dannie. Co bude až nebude rap? 
 

8.3. UK Majáles: Královská párty (Radost FX)
kral%20mens.jpgPravda, klub Radost FX moji slídivou pozornost zas tak často nepřitáhne, tentokrát sem ale jakožto vě(č)rnej student Karlovky určitě zabloudim. A to proto, že mám ráda tradice a hned zjara zase bude volit novej král, co bude pár měsíců reprezentovat UK i na Pražským Majálesu 2013. Hrát k týhle veledůležitý volbě budou bluesmani z Caktus Showband, indíčkáři The Linings nebo král funky i dívčích srdcí zároveň - DJ Nimand.
 
15.3. Example (Incheba Arena)
Example je ušatej britskej zpěvák, kterej fušuje hlavně do rapu, disca a popíku, na nový desce se ale nebojí ani rocku. Na rozdíl od Justina Biebera se mu prolínání žánrů daří skvěle! Obzvlášť je pak Examplovi nutno smeknout klobouček za živý koncerty, kdy dostane do varu i nohy od barový židle. Fakt, věřte mi. Já jinak na tyhle tucárny a kytarovky moc nejsem, ale Inchebu v půlce března neminu ani náhodou. And the love kickstarts again!

jameson.jpg16.3. Jameson Zone (Roxy)
Asi takhle. Loni jsem na tuhle svéráznou oslavu sv. Patrika zavítala a byla to lepší kalba než většina jarních parties dohromady. Tahle irská chlastačka se odehraje v rámci Jameson Zone, která vyroste v Dlouhý ulici – konkrétně  v  Roxy, 2. patru a v Embrace baru. Nejvíc to pojede v Roxy, kde stejně jako minulej rok zahrajou Tatáči, Navigators a další pecičky… Co takhle ještě jeden Jameson s ledem, a ke komu z nás jedem?
 

21.3. Reflex Cannabis Cup (Roxy, NOD)
canna.jpgV tohle datum začíná jaro, příroda nám bude pučet, a když už jsme u těch kytiček, na závěr pro vás mám tip na devátej ročník pohodový akce, kterou pořádá Reflex. Zakladatel soutěže Cannabis Cup J. X. Doležal nám promítne nejlepší fotky s konopnou tématikou a vyhlásí vítěze v několika kategoriích. Na počest jim pak v Roxy zahraje legendární britskej DJ a producent Featurecast, z domácí taneční scény vystoupí Jan2, Fatty M a další. Pro všechny zelenáče povinnost!

Co vás ještě bude zajímat:
Pecka týdne: DiscoBalls, N.V.Ú. či Záviš - hrají rádi v žižkovských klubech?

"Mám radši bílé klávesy na klavíru," říká jazzová zpěvačka Hana Robinson
"Moje Praha je mazaná i prodejná," říká raper Ondřej "Sifon" Anděra

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!