Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Ženy za pultem nebo Divoké matky? O víkendu můžete mít obojí

zábava | 22. 2. 2013

V Praze můžete o víkendu lyžovatbobovat bruslit!
 

Kromě zabijačkových hostin se o víkendu jděte občerstvit do zbrusu nové burgerové restaurace. Za obžerství se ale platí krutá sportovní daň, kterou splatíte třeba běháním na otevřené hodině paintballu. Nebo nechte sportovat tanečnice u tyče na Ftipném večírku.

Bohužel, DJ Fresh je nemocný, takže nevystoupí, ale solidní párty zažijete na barmanské nebo módní show. Určitě vás nezklamou ani Ženy za pultem

Dokořán otevřeno je u Divokých matek,  kam můžete vyrazit s ratolestmi. Nebo je vezměte na pohádkové odpoledne  i mezinárodní den ledních medvědů. Rodičové se kulturně nasytí na divadelním festivalu Malá Inventura, ale také v DOXu na nové výstavě Out/Inside(rs).

x

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!