Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend 13.-15. 7. 2012

gastro | 12. 7. 2012

Pravidelná dávka víkendových tipů pro vás od CityBee.

Na jednom z nejromantičtějších míst v Praze - na Kampě - můžete celý víkend ochutnávat francouzské sýry, klobásky nebo vína, pro odvážnější mají připravené i šneky. Francouzský trh navíc kromě super žranice nabízí na pátek a sobotu také pravou tancovačku! Nebo můžete celý víkend strávit na Štvanici na závodech Mystic Sk8 Cup a obdivovat triky nejlepších skejťáků z celého světa. Sobota bude patřit festivalu na Císařské louce Cinda Open Air, který nabízí to nejlepší z taneční muziky. Zajímá-li vás design a móda, určitě nesmíte v pátek minout výstavu módy inspirované 20. a 30. léty Newintage v galerii Czech design nebo instalaci Bikini klub na terase kavárny v DOXu. 

[dox_1341148937%281%29.jpg]

Vaše CityBee

přehled článků

Darujte univerzální voucher, ať si každý může vybrat svůj oblíbený příběh! Bude to úniková hra na motivy Star Wars, Titanicu, Saw, Freddy Krueger, nebo Márnice?

Vezmeme vás na ty nejlepší vánoční trhy, ochutnáte tradiční i netradiční vánoční speciality, nakoupíte ekodárky, zajdete na mikulášskou... Tady je předvánoční nadílka těch nejlepších prosincových akcí zdarma.

Vybrali jsme pro vás 11 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...