Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend 13.-15. 7. 2012

gastro | 12. 7. 2012

Pravidelná dávka víkendových tipů pro vás od CityBee.

Na jednom z nejromantičtějších míst v Praze - na Kampě - můžete celý víkend ochutnávat francouzské sýry, klobásky nebo vína, pro odvážnější mají připravené i šneky. Francouzský trh navíc kromě super žranice nabízí na pátek a sobotu také pravou tancovačku! Nebo můžete celý víkend strávit na Štvanici na závodech Mystic Sk8 Cup a obdivovat triky nejlepších skejťáků z celého světa. Sobota bude patřit festivalu na Císařské louce Cinda Open Air, který nabízí to nejlepší z taneční muziky. Zajímá-li vás design a móda, určitě nesmíte v pátek minout výstavu módy inspirované 20. a 30. léty Newintage v galerii Czech design nebo instalaci Bikini klub na terase kavárny v DOXu. 

[dox_1341148937%281%29.jpg]

Vaše CityBee

přehled článků

Červen bude nabitý free-entry zážitky: Chystá se United Island, Noc muzeí, open air koncert filmové hudby i Veletrh vědy. Také vám poradíme, kde se zchladit pivem, kam zajít na film, kde oslavit Den dětí a kam vyrazit za sportem.

Duben byl měsícem splněných šéfkuchařských snů. Jan Punčochář otevřel restauraci U Matěje, podnik Bockem Ondřeje Kynčla se bude otvírat co nevidět a Neapol na vás dýchne v nově otevřené Manú Praga, které vládne vařečka Emanuela Ridiho. Ale nejen jídlem člověk jest živ...

Zajímavým trendem poslední doby se stalo propojení výrobny piva s restaurací. Chcete vědět, kde se pivo vaří a designu dobře daří?