Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend 13.-15. 7. 2012

gastro | 12. 7. 2012

Pravidelná dávka víkendových tipů pro vás od CityBee.

Na jednom z nejromantičtějších míst v Praze - na Kampě - můžete celý víkend ochutnávat francouzské sýry, klobásky nebo vína, pro odvážnější mají připravené i šneky. Francouzský trh navíc kromě super žranice nabízí na pátek a sobotu také pravou tancovačku! Nebo můžete celý víkend strávit na Štvanici na závodech Mystic Sk8 Cup a obdivovat triky nejlepších skejťáků z celého světa. Sobota bude patřit festivalu na Císařské louce Cinda Open Air, který nabízí to nejlepší z taneční muziky. Zajímá-li vás design a móda, určitě nesmíte v pátek minout výstavu módy inspirované 20. a 30. léty Newintage v galerii Czech design nebo instalaci Bikini klub na terase kavárny v DOXu. 

[dox_1341148937%281%29.jpg]

Vaše CityBee

přehled článků

V parku, pod kyvadlem, na střeše, ve vile na ostrově, v klášteře… Tam všude a na mnoha dalších místech se letos promítají filmy pod širým nebem. Tady je velký přehled 21 letních kin v Praze.

Máme pro vás srpnový výběr akcí, kam se v Praze dostanete zadarmo. Vezmeme vás na hudební piknik, na food festival, do letňáku i na luxusní koncerty. Ve Valdštejnské zahradě vám zahrají pražští filharmonici a na Staromáku si zatančíte swing.

Zajímavým trendem poslední doby se stalo propojení výrobny piva s restaurací. Chcete vědět, kde se pivo vaří a designu dobře daří?