Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

TOP5 akcí, které musíte vidět: Šarlatán v kině, podivná výstava, čínské knedle

doporučujeme | 8. 3. 2021

Tentokrát budeme struční, abychom vás zbytečně napřehltili, tak jsme vybrali jeden film, jednu cestovatelskou přednášku, jednu online výstavu, jednu akci hlavně pro děti a na závěr přihodíme jednu chuťovku. Tím pádem máte o program do pátku postaráno. A co o víkendu? To vám samozřejmě poradíme v našem newsletteru CityBeekend.

clanky7/dimsum_FB.jpg

Český lev v autokině

 

Autokino: Šarlatán

Autokino Strahov

09.03. 18:30

Pro smutné cestovatele

Výstava na displeji

 

Online výstava: Nejpodivnější časy

Karlín Studios

21.12. - 14.03.

clanky7/vystava.jpg

Animace pro děti

Exotická chuťovka

 

Baozi & Kimchi week

Dim Sum Spot

03.03. - 09.03.


Na závěr ještě tři tajné tipy

 

Autokino: Lady Bird

Autokino Strahov

12.03. 18:30 

Volným pádem - online projekce

CityBee podporuje

06.03. - 30.04.přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Pokud vám je zima, vyrazte se ohřát. Sauna vás nejen zahřeje, ale zlepší i váš krevní oběh, postará se o detoxikaci organismu a získáte díky ní větší imunitu. A to se může hodit!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!