Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

TOP akce: Masakr mikrovlnkou, Island na koloběžce nebo Šarlatán Havel

doporučujeme | 4. 1. 2021

Začal měsíc ledu. Původně byl tento měsíc ve východní Evropě označován jako měsíc vlka. Nicméně na vytí při úplňku si musíte počkat až na konec ledna. Nezapomeňte tento týden na Tříkrálovou sbírku – přispět svým darem letos můžete i online. A když už jsme u těch tří mudrců, vězte, že nápis K+M+B není zkratka jmen Kašpara, Melichara a Baltazara! Tak a dost s novými informacemi, následuje výběr nových a zajímavých akcí na tento týden.

clanky7/TOP_Praha.jpg

Nalaďte si!

Výlety alespoň po displeji


 

ONLINE: KLDR – Totalitní neznámo

Kolem světa

06.01. 20:00


Do kina jenom v autě

 

Autokino: Šarlatán

Autokino Strahov

05.01. 18:30


 

Autokino: Havel

Autokino Strahov

06.01. 18:30


Akce, které nejdou zařadit

 

Webinář: Humor - Stres - Vyhoření

SmartTalk

07.01. 18:00 

Termojaderná fúze: principy, problémy a novinky ONLINE

ČVUT - Fakulta elektrotechnická

07.01. 16:15A pokud vám zbyly ještě volné minuty, začtěte se do rozhovoru s Tata Bojs nejen o jejich nejnovějším albu Jedna Nula.

přehled článků

Na druhou vlnu naskočilo zatím jediné autokino – to na Strahově. Až tam vyrazíte, nezapomeňte si cestou pořádně zatopit v autě, ať vám pak poslech bijáku neruší zimou cvakající zuby.

Konečně i Prahu zavalila sněhová peřina, a protože kopce nám snad jen tak nějaký PES nezavře, našli jsme pro vás nejlepší místa, kam můžete v metropoli vyrazit sáňkovat a bobovat.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!