Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

O víkendu vyrazte na intimní workshop nebo pořádnou párty

zábava | 24. 1. 2013

Vymetáte kulturní akce nebo spíš párty? Máme všechno.
 

Chcete si poslechnout hudbu sedmi mladých klasických skladatelů v Prádelně Bohnice? Pak popadněte deky a utíkejte na Noční hudební maratonKulturní šílenci stihnou kromě něj i Festival japonských filmů a končící výstavy AMOR PSÝCHÉ AKCE VÍDEŇ a Zbyňka Sedleckého.

Vylepšit CV si můžete na Kurzu kresby a malby zdarma nebo na kurzu První pomoci při dopravní nehodě. To se v mrazivých dnech hodí stejně jako Workshop o sexualitě a intimitě.

Děcka nechte vyřádit na hudebně-divadelním představení Popeláři jedou nebo je zabavte Povídáním o měsíčku. Pak se můžete vydat do víru zábavy na Joshua NightMega Kýbl párty a v neděli na Open Mike do Rock Café. Obzvlášť vypíchnout chceme DJ Stefana Noferiniho na Loony House, kdy se v ČR vůbec poprvé představí koncept Toolroom Knights!Pro akční čtenáře:
Jakub Hradílek, kritik kultury na CityBee, vás zve do Tiskárny!
Pecka týdne: Na Vybij se párty můžete zuřit, rozbíjet talíře i fackovat
Nejlepší kopce, kde se dá v Praze bobovat!
​"Mojí Praze chybí dostavěná svatovítská věž," říká sochař Michal Gabriel

Vaše CityBee

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!