Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Tipy týdne: Mikulášské rejdění, Bára Poláková a erotika

doporučujeme | 3. 12. 2018

V prvním prosincovém týdnu si pro nás/vás přijdou čerti. Poradíme, kde můžete pekelným mocnostem zarecitovat báseň. Také vám ukážeme, kde nakoupit originální dárky sobě i dětem. A kam zajít na film, cestopisnou přednášku i koncert. Tady je náš redakční výběr nejzajímavějších akcí na první prosincový týden.

clanky5/asia.jpg


Kam na koncert

Parádní koncert a boj proti korupci v jednom! David Koller, Vladimír 518, Barbora Poláková, Mucha a Mardoša zahrají na počest Transparency International ČR, která v Česku už 20 let odhaluje malé i velké korupční kauzy.

 

TI slaví 20 let boje proti korupci

MeetFactory

03.12. 19:00
Kam za čerty a Mikulášem

5. prosinec je v každém dětském kalendáři a diáři zvýrazněn třemi červenými vykřičníky. Pochůzky světce a jeho obávané družiny čertů nutí děti uklízet pokoje a sekat latinu už o měsíc dříve. Jestli i letos přinese jen uhlí, se dozvíte na těchto akcích.

 

Mikulášský ohňostroj v OC Letňany

OC Letňany

05.12. 17:30


 

Mikulášský průvod Jižním Městem

KC Zahrada

05.12. 18:00


 

Mikulášská 2018 v Galerii Harfa

Galerie Harfa

05.12. 16:00


 

Kluziště na Ovocném trhu

Městská část Praha 1

05.12. - 30.01.clanky5/mikul-ok.jpg

Kam do kina

Pátek 7. prosince vyhlašujeme dnem Asie a vegetariánství! K obědu skočte na Pho s tofu. A večer skočte na Vegetariánku. Myslíme samozřejmě film Vegetariánka, který vyniká nepříjemně stísněnou atmosférou. Film je natočený dle stejnojmenné literární předlohy autorky Han Kang. Po filmu následuje debata s překladatelkou knihy.

 

Filmasia

Kino Lucerna

06.12. - 09.12.


Sníh, mráz a erotika

Na letošním ročníku Erotického veletrhu vás čeká osahávání erotických pomůcek, škola svádění, přehlídka spodního prádla i queer zóna. Samozřejmostí budou krásné hostesky a svalnatí promotéři. Kromě výše zmíněného zde nakoupíte zajímavé dárky pro sebe a své drahé polovičky :-)

 

Erotický Veletrh 2018 - Praha

PVA EXPO PRAHA

07.12. - 08.12.

clanky5/erotika.jpg

Pokud jste se v předchozích měsících a letech nezásobili ochrannými pomůckami, pak nejspíš navštívíte i tuto akci. Můžete zde nakupovat dětské dárky, které v běžných obchodech neseženete.

 

Dětský prodejní festival mini

Obchodní dům Kotva

07.12. - 08.12.

Vyrazte do světa!

Léto je ještě daleko, ale už nyní se můžete u cestopisných přednášek zahřát při plánování letní dovolené a ještě se dozvědět mnoho zajímavostí a vychytávek na cesty.

 

Pěšky do Říma

Cross Club

03.12. 19:30


 

Černá Hora autem i pěšky

Městská knihovna v Praze

06.12. 17:00


 

Sama pěšky z Mexika do Kanady - Monika Benešová

Městská knihovna v Praze

07.12. 19:00


 

Cestování může být zábava i v zimě...:-)

přehled článků

V dubnu si zdarma zahrajete Prahaton, nadlábnete se na Street Food festivalu nebo si podle dobrého křesťanského vychování upálíte nějakou tu čarodějnici. Ale nejen to!

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

V metropoli najdete únikové hry velmi dobré, průměrné, ale bohužel i špatné. První únikovka otevřela v Praze přibližně před dvěma lety. Dnes najdete ve městě více než 100 únikových her. Vybrali jsme ty nejzajímavější.