Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Soutěž: Naučte se vařit na kurzu v Chefparade

gastro | 16. 10. 2012

Škola vaření pro začátečníky i pokročilé, to je Chefparade . Už není nutné, abyste cestovali za cizokrajnou kuchyní, stačí přijít na kurz vaření do Chefparade ! Vybrat si můžete třeba z molekulárrní kuchyně, pralinek, francouzské kuchyně nebo sushi. Je to jen na vás a vyhrávají hned tři soutěžící. Stačí se zaregistrovat na CityBee.cz a do 23. října odpověvět na soutěžní otázku! 

Soutěž byla ukončena, gratulujeme vítězům Tomáši Provazníkovi, Jakubovi Kaplanovi a Veronice Miklové. 
Správná odpověď byla: a) 590,- Kč

Soutěž o tři o 3 dárkové poukazy na kurz vaření dle vlastního výběru
Chefparade je škola vaření pro začátečníky i pokročilé, kde nezáleží na věku, ani pohlaví. Oblíbené kuchařské kurzy vaření vám dají možnost vychutnat si vaření spolu s profesionály a naučit se přípravy různorodých tradičních i netradičních jídel ze všech koutů světa - od Francie, přes Itálii, po Asii a Ameriku, včetně kurzů vaření pro nejmenší gurmány již od 4 let věku. A my vám nyní přinášíme soutěž o 3 dárkové poukazy na kurz vaření dle vlastního výběru. Zaregistrujte se na CityBee, odpovězte na soutěžní otázku a staňte se mistrem kuchyně!

Soutěžní otázka: 
Kolik stojí dětský kurz vaření pro děti od 4 let? 
a) 590,- Kč
b) 690,- Kč
c) 790,- Kč

Tři výherci (pátá, patnáctá a dvacátápátá správná odpověď) obdrží jeden dárkový poukaz na libovolný kurz Chefparade. Registrujte se na CityBee.cz a odpovědi posílejte na e-mail citybee@citybee.cz od 16. října do 23. října, do předmětu uvádějte "vareni" a nezapomeňte připojit své kontaktní údaje (jméno, telefonní číslo, e-mail, pod kterým jste registrováni na CityBee.cz a kontaktní adresu). Odpovědi bez těchto náležitostí nebudou uznány jako správné. Výherce budeme kontaktovat e-mailem s informacemi o předání výhry.

Bez%20n%C3%A1zvu(1).jpg Náš tip pro snazší výhru! Prozkoumejte kurzy vaření pod vizitkou Chefparade  u nás na CityBee a najdete správnou odpověď :) Můžete se také podívat, jakých 5 receptů ze staré Prahy  pro vás vypátral kuchař Radek Jakubec.

 

cheeeeeef%281%29.jpg

 

Herní řád soutěže portálu CityBee.cz
1. Vyhlašovatelem výše specifikované soutěže (dále jen „Soutěž“) je společnost Tabernas 21, s.r.o., Radlická 28, Praha 5, 150 00, IČO: 241 69 072, (dále jen „Tabernas 21“). 
2. Soutěž je veřejnou soutěží podle § 847 a násl. občanského zákoníku. 
3. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k Tabernas 21, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám (ust. § 116 občanského zákoníku), za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží. 
4. Úkolem soutěžících bude zaslat od 16.10. do 23.10. na adresu citybee@citybee.cz správnou odpověď na soutěžní otázku a zaregistrovat se na webu www.citybee.cz. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo "vareni" a v textu zprávy dále uvést svoje jméno, příjmení, kontaktní adresu, email, telefonní kontakt a e-mail, pod kterým je soutěžící registrován na www.citybee.cz. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že jejich identita v podobě jména a příjmení bude v případě výhry zveřejněna na internetových stránkách www.citybee.cz.
5. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat maximálně jeden (1) soutěžní e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
6. Ze všech soutěžících, kteří splní podmínky a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, budeou vybráni 3tři (3) výherci (pátá, patnáctá a dvacátápátá správná odpověď), kteří který každý obdrží jeden (1) dárkový poukaz na kurz vaření dle vlastního výběru v Chefparade. Výherci budou kontaktováni mailem s informací o předání výhry.
7. Jména výherců budou po skončení Soutěže rovněž zveřejněna na internetových stránkách www.citybee.cz. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. 
8. Ceny ze Soutěže není možné vymáhat právní cestou. Ceny nemohou být směněny za hotovost a nevyplácí se za ně žádná náhrada. Tabernas 21 si vyhrazuje právo v případě nepředvídaných okolností poskytnout výhercům namísto cen uvedených v odst. 6 náhradní cenu obdobného typu.
9. Na regulérní průběh Soutěže bude dohlížet Josef Šachta. V případě jakéhokoli sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí Tabernas 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
10. Tabernas 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
11. Tabernas 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž přerušit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat. 
12. Tento herní řád bude po dobu Soutěže uveřejněn na internetových stránkách www.citybee.cz.


přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!