Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
12
října

Deskohraní 2019

Michnův palác

zpět na výpis akcí
 
Tip

Přijďte za námi do Michnova paláce Tyršova domu a zahrát si deskové hry známé i neznámé, moderní i prastaré, pro radost i v soutěžích.

Začátek:12. 10. 19
Konec:20. 10. 19
Čas:09:00 - 17:00
Kategorie: kultura|ostatní, zábava| poznání| pro děti| Hry

Deskohraní je festival plný deskových a karetních her, předváděček, turnajů, volného hraní a jiných atrakcí. Je určen všem hravým lidem z celého světa, malým i velkým, expertům i amatérům. Připravujeme program pro děti i dospělé, pro hráče i veřejnost, nabízíme mistrovské turnaje i začátečnické soutěže.

V naší Ludotéce si vyberete z více než 601 her. Připravujeme pro Vás mnoho soutěží od začátečnických až po špičkové turnaje s mezinárodní účastí.

Deskové hry boří bariéry. Nezáleží na tom, jakého jste věku, náboženství, rasy, či fyzické kondice, záleží pouze na tom, jak jste hraví.

Letošní ročník naváže na vyzkoušené věci z minulých let (jako prezentace her, firemní prezentace, fórum autorů her, dětský koutek) které se osvědčily, ale přinese i bohatý doprovodný program pro veřejnost.

Michnův palác
Tel: 274781420
Újezd 450/40
Praha 1, 118 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Každý den je dobrou záminkou pro trochu té zelené terapie. Proto jsme pro vás připravili několik tipů, kam vyrazit za zelení. Pokud jste pražští, budete je mít na dosah ruky.

Doporučujeme vyzkoušet: