Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
16
května

Přednáška: Jak vznikají obří stavby z lego kostek?

Centrum architektury a městského plánování

zpět na výpis akcí
 

Na počátku je myšlenka, ale nejdůležitější ze všeho je touha začít stavět!

Datum:16. 05. 19
Cena:Zdarma
Čas:19:00 - 21:00
Kategorie: poznání|ostatní

Jak vznikají mega stavby ze stovek tisíc lego kostek? Kde se kostky shánějí? Existují ke stavbám plánky? Na tyto a další otázky vám odpoví v CAMP - Centrum architektury a městského plánování profesionální stavitel lega Eduard Hybler, který stojí za stavbami obřího Národního muzea, Tančícího domu, vysílače Ještěd, vily Tugendhat a dokonce i Národní knihovny od architekta Jana Kaplického. Pokud jste opravdový lego nadšenec, nenechte si ujít přednášku jednoho z hlavních stavitelů Czech Repubrick, Lego země českých památek.

Akce je součástí doprovodného programu festivalu Open House Praha 2019.

V průběhu festivalu – 18. a 19. května – budete mít možnost navštívit výstavu CzechRepubrick v CAMPu a prohlédnout si některé z modelů.

Vstup je zdarma bez nutnosti předchozí registrace.

Centrum architektury...
Tel: 770 141 547
Vyšehradská 54
Praha 2
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Nadopujeme vás cukrem v nově otevřené pobočce Waf-Waf v Palladiu. Pak si skočíte na jedno do Old Smíchov Pub. A veselou mysl udržíte i na kurzech malování v nové škole. Otevřela i kočičí kavárna nebo mexické bistro.

Doporučujeme vyzkoušet: