Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
17
února

Chuť jeho rtěnky

Rock Café

zpět na výpis akcí
 

Představení Divadla Traverza v Rock Café. Přijměte pozvání na originální transsexuální taškařici.

Datum:17. 02. 19
Cena:150 Kč
Čas:19:30 - 21:00
Kategorie: kultura|divadla

Vydejte se s námi na spektakulární výlet do světa, kde je možné vše a kde se mohou zhmotnit i ty nejzvrhlejší představy, do světa plného chtíče a pokušení. Budete se smát a bude Vás mrazit. Brad a Janet jedou oznámit své zasnoubení. Během bouřky se jim porouchá auto a oni se vydají hledat pomoc do záhadného zámečku uprostřed hlubokých lesů. Tam se setkávají s podivným zámeckým pánem a jeho, ještě podivnějšími, sloužícími. Podaří se snoubencům uchovat svou čistotu a příčetnost?
Autorská hra, lehce inspirována filmem The Rocky Horror Picture Show, není vhodná pro děti do 15 let a prudérní dospěláky.

Hrají: Martina Růžičková, Petr Šafařík, Jan Šimon, Lukáš Matocha, Veronika Marková, David Madar, Štěpán Sejbal, Martin Petřík.

Rock Café
Tel: 224933947
Národní 20
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: